Agency logo

Faktoria Nieruchomości

Podleśna 3/2, Białystok

Skontaktuj się z agencją
4.9/5

O agencji

Faktoria Nieruchomości to agencja nieruchomości z siedzibą w Podleśna 3 lok. 2, 15-227, Białystok, podlaskie. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość.

17Aktywnych ogłoszeń
20Transakcji
14Opinii

Opinie

  • Irena R.
    5/5

    Bardzo polecam ! Pomogła nam znaleźć wymarzone mieszkanie i zawsze była gotowa pomóc, kiedy mieliśmy watpliwosci. Bardzo dziękuję za pomoc. ❤️

  • Agnieszka Krutul
    5/5

    Sprzedalismy z pomoca Pani Krystyny Juszczuk-Buszko trzy nieruchomosci i za kazdym razem wszystko przebiegalo bardzo sprawnie. Profesjonalne podejscie, rzetelnosc i swietna komunikacja Pani Krysi sprawily, ze wspolpraca byla przyjemnoscia. Serdecznie polecamy jej uslugi!

  • Barbara Kaminska
    5/5

    Rzetelna rzeczowa współpraca

Agenci Faktoria Nieruchomości

Aktywne ogłoszenia Faktoria Nieruchomości

  • Sienkiewicza  · Białystok · Podlaskie

    8673 zł / m²

    Fabryczna 18

    529 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    61 m²
    4 pokoje
    2 piętro
    1975 rok
  • Centrum  · Białystok · Podlaskie

    11 043 zł / m²

    Icchoka Malmeda 12

    519 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    47 m²
    3 pokoje
    4 piętro
    1952 rok
  • Centrum  · Białystok · Podlaskie

    9184 zł / m²

    Do odświeżenia

    39.09 m²
    2 pokoje
    1 piętro
    1958 rok
  • Młodych  · Białystok · Podlaskie

    8218 zł / m²

    ulica gruntowa 8

    295 000 zł

    Do odświeżenia

    35.9 m²
    2 pokoje
    3 piętro
    1971 rok
  • Zielone Wzgórza  · Białystok · Podlaskie

    6383 zł / m²

    Storczykowa 18

    540 000 zł

    Do odświeżenia

    84.6 m²
    4 pokoje
    parter
    1989 rok
  • Centrum  · Białystok · Podlaskie

    14 419 zł / m²

    Lipowa 37

    310 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    21.5 m²
    2 pokoje
    3 piętro
    1960 rok
  • Horodniany  · Horodniany · Podlaskie

    11 193 zł / m²

    14

    599 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    53.52 m²
    3 pokoje
    3 piętro
    2021 rok
  • Kawaleryjskie  · Białystok · Podlaskie

    14 680 zł / m²

    Kręta 2

    389 000 zł

    Do odświeżenia

    26.5 m²
    1 pokój
    2 piętro
    2012 rok
  • Piasta I  · Białystok · Podlaskie

    8560 zł / m²

    Towarowa 10

    499 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    58.3 m²
    3 pokoje
    2 piętro
    1978 rok
  • Bema  · Białystok · Podlaskie

    7792 zł / m²

    Do odświeżenia

    48.13 m²
    3 pokoje
    3 piętro
    1970 rok

Ostatnio sprzedane nieruchomości 

    Nowe Miasto  · Białystok · Podlaskie

    Świętego Jerzego 34

    430 000 zł7049 zł / m²04.02.2026
    61 m²
    3 pokoje
    4 piętro
    1992 rok

    Centrum  · Białystok · Podlaskie

    Nowy Świat 9A

    500 000 zł9615 zł / m²30.01.2026
    52 m²
    3 pokoje
    3 piętro
    2015 rok

    Bojary  · Białystok · Podlaskie

    Dobra 18

    600 000 zł12 425 zł / m²29.12.2025
    48.29 m²
    3 pokoje
    parter
    2010 rok

    Wygoda  · Białystok · Podlaskie

    Simony Kossak 21

    580 000 zł12 473 zł / m²10.09.2025
    46.5 m²
    3 pokoje
    parter
    2017 rok

    Przydworcowe  · Białystok · Podlaskie

    Stołeczna 14A

    280 000 zł8750 zł / m²04.08.2025
    32 m²
    2 pokoje
    1 piętro
    1965 rok

    Antoniuk  · Białystok · Podlaskie

    Narewska 7B

    305 000 zł9839 zł / m²10.07.2025
    31 m²
    1 pokój
    parter
    1969 rok

Opinie 14

  • Irena R.
    5/5

9 miesięcy temu
  • Agnieszka Krutul
    5/5