,, Durek i Syn "

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

,, Durek i Syn " to agencja nieruchomości z siedzibą w al. Wojciecha Korfantego Katowice. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

32Aktywne ogłoszenia
0Transakcji
5Opinii

Opinie

  • Justyna
    5/5

    BARDZO POLECAM !! jestem bardzo zadowolona !

  • Weronika
    5/5

    Naprawdę polecam, dostałam namiar od znajomych i jestem mega zadowolona. Polecam dalej !

  • Weronika
    5/5

    Bardzo polecam, dobry pośrednik

Aktywne ogłoszenia ,, Durek i Syn "

  • Będzin  · Będzin · Śląskie

    5811 zł / m²

    dr. Adama Bilika 7

    215 000 zł

    Do odświeżenia

    37 m²
    2 pokoje
    1 piętro
    1970 rok
  • Siemianowice Śląskie  · Siemianowice Śląskie · Śląskie

    6234 zł / m²

    Do odświeżenia

    36.9 m²
    2 pokoje
    parter
    1970 rok
  • Sosnowiec  · Sosnowiec · Śląskie

    5807 zł / m²

    Słowiańska 2

    180 000 zł

    Do odświeżenia

    31 m²
    2 pokoje
    53 piętro
    1935 rok
  • Siemianowice Śląskie  · Siemianowice Śląskie · Śląskie

    5313 zł / m²

    Fabryczna 19

    255 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    48 m²
    3 pokoje
    53 piętro
    1960 rok
  • Osiedle Witosa  · Katowice · Śląskie

    6881 zł / m²

    Do odświeżenia

    72.67 m²
    4 pokoje
    4 piętro
    1970 rok
  • Sosnowiec  · Sosnowiec · Śląskie

    5329 zł / m²

    Niepodległości 9

    260 000 zł

    Do odświeżenia

    48.79 m²
    2 pokoje
    1 piętro
    1970 rok
  • Siemianowice Śląskie  · Siemianowice Śląskie · Śląskie

    7292 zł / m²

    Do odświeżenia

    48 m²
    2 pokoje
    1 piętro
    1980 rok
  • Będzin  · Będzin · Śląskie

    3955 zł / m²

    Zawale 24

    160 000 zł

    Do odświeżenia

    40.46 m²
    1 pokój
    1 piętro
    1960 rok
  • Wełnowiec-Józefowiec  · Katowice · Śląskie

    8256 zł / m²

    Szczecińska 20

    355 000 zł

    Do odświeżenia

    43 m²
    2 pokoje
    2 piętro
    1970 rok
  • Czeladź  · Czeladź · Śląskie

    7060 zł / m²

    11 Listopada 7

    319 999 zł

    Do odświeżenia

    45.33 m²
    2 pokoje
    2 piętro
    1970 rok

Opinie 5

  • Justyna
    5/5

    BARDZO POLECAM !! jestem bardzo zadowolona !

    6 miesięcy temu
  • Weronika
    5/5

6 miesięcy temu
  • Weronika
    5/5

    Bardzo polecam, dobry pośrednik

    6 miesięcy temu
  • Monika
    5/5

    Polecam! bardzo pomocni i kompetentni, na pewno wrócimy z mężem

    6 miesięcy temu
  • Ryta
    5/5

    Polecam, sprzedałem z nimi i kupiłem ...

    6 miesięcy temu

,, Durek i Syn "

Dodaj pierwszą opinię

Inne agencje w okolicy