Euforia Nieruchomości

Śnieżna 5, Łódź

Skontaktuj się z agencją
5/5

O agencji

Euforia Nieruchomości Sp. z o.o. to agencja nieruchomości z siedzibą w Śnieżna 5 Łódź. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

5Aktywnych ogłoszeń
2Transakcje
24Opinie

Opinie

  • Michalina Łabik
    5/5

    Polecam współpracę z firmą Euforia, pełen profesjonalizm na każdym kroku, szeroka baza mieszkań oraz jasne warunki umowy.

  • Jack Stan
    5/5

    Polecam!!!

  • Antonina Walczak
    5/5

    Bardzo profesjonalne biuro, wszystkie informacje przekazywane w prosty sposób. Polecam

Agenci Euforia Nieruchomości

Aktywne ogłoszenia Euforia Nieruchomości

  • Bałuty  · Łódź · Łódzkie

    8622 zł / m²

    Gontyny 56

    319 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    37 m²
    2 pokoje
    4 piętro
  • Górna  · Łódź · Łódzkie

    12 167 zł / m²

    Słowiańska 20

    219 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    18 m²
    1 pokój
    2 piętro
  • Bałuty  · Łódź · Łódzkie

    7616 zł / m²

    Łanowa 93

    198 000 zł

    Do remontu

    26 m²
    1 pokój
    3 piętro
  • Bałuty  · Łódź · Łódzkie

    7885 zł / m²

    Aleksandrowska 151

    205 000 zł

    Do remontu

    26 m²
    1 pokój
    3 piętro
  • Górna  · Łódź · Łódzkie

    8646 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    48 m²
    3 pokoje
    6 piętro
    1980 rok

Ostatnio sprzedane nieruchomości 

    Górna  · Łódź · Łódzkie

    Piękna 41/43

    360 000 zł7500 zł / m²19.05.2026
    48 m²
    2 pokoje
    9 piętro
    1980 rok

    Bałuty  · Łódź · Łódzkie

    Klonowa 15

    380 000 zł8636 zł / m²22.05.2025
    44 m²
    2 pokoje
    2 piętro
    1980 rok

Opinie 24

  • Michalina Łabik
    5/5

około 8 godzin temu
    Opinia z Google
  • Jack Stan
    5/5

    Polecam!!!

    około 9 godzin temu
    Opinia z Google
  • Antonina Walczak
    5/5

2 dni temu
    Opinia z Google
  • FireShooter
    5/5

    Profesjonalna obsługa i pomoc przy transakcji kupna mieszkania. Kupiłem 2 mieszkania przez firmę Euforia Nieruchomości i za każdym razem obsługa na bardzo wysokim poziomie. Serdecznie polecam.

    5 dni temu
    Opinia z Google
  • Krzysztof Wojtera
    5/5

    Korzystam kolejny raz z tej firmy i jestem bardzo zadowolony z obsługi jak i rzetelność firmy, obecnie znajdują się na Piłsudskiego 5

    5 dni temu
    Opinia z Google

Euforia Nieruchomości

Śnieżna 5

92-103, Łódź

5.0
24 opinie
Skontaktuj się z agencją