Freedom Real Estate Sp. z o.o.

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

Freedom Real Estate Sp. z o.o. to agencja nieruchomości z siedzibą w Stawki 2A lokal U2 Warszawa. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

41Aktywnych ogłoszeń
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Aktywne ogłoszenia Freedom Real Estate Sp. z o.o.

  • Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim  · Kraków · Małopolskie

    12 898 zł / m²

    Do odświeżenia

    60.4 m²
    3 pokoje
    1 piętro
    1990 rok
  • Wola  · Warszawa · Mazowieckie

    19 586 zł / m²

    ulica Jana Kazimierza 12

    1 550 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    79.14 m²
    3 pokoje
    1 piętro
    2024 rok
  • Targówek  · Warszawa · Mazowieckie

    12 806 zł / m²

    ulica Uznamska 16

    1 350 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    105.42 m²
    4 pokoje
    4 piętro
    2010 rok
  • Ursynów  · Warszawa · Mazowieckie

    22 469 zł / m²

    ulica Kłobucka 23

    730 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    32.49 m²
    1 pokój
    7 piętro
    2012 rok
  • Białołęka  · Warszawa · Mazowieckie

    13 556 zł / m²

    ulica Milenijna 51

    1 045 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    77.09 m²
    3 pokoje
    4 piętro
    2010 rok
  • Białołęka  · Warszawa · Mazowieckie

    9529 zł / m²

    Do odświeżenia

    89.1 m²
    4 pokoje
    4 piętro
    1993 rok
  • Białołęka  · Warszawa · Mazowieckie

    11 210 zł / m²

    Do remontu

    46.3 m²
    2 pokoje
    parter
    1981 rok
  • Marki  · Marki · Mazowieckie

    9986 zł / m²

    Kosynierów 10

    669 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    67 m²
    3 pokoje
    4 piętro
    2000 rok
  • Białołęka  · Warszawa · Mazowieckie

    9976 zł / m²

    ulica Pasłęcka 14

    849 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    85.11 m²
    4 pokoje
    3 piętro
    2002 rok
  • Wesoła  · Warszawa · Mazowieckie

    14 515 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    61.94 m²
    3 pokoje
    parter
    1934 rok

Freedom Real Estate Sp. z o.o.

Dodaj pierwszą opinię

Inne agencje w okolicy