Freedom - Warszawa Włochy

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

Freedom - Warszawa Włochy to agencja nieruchomości z siedzibą w Chrościckiego 87/1 Warszawa. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

4Aktywne ogłoszenia
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Aktywne ogłoszenia Freedom - Warszawa Włochy

  • Stara Iwiczna  · Stara Iwiczna · Mazowieckie

    9083 zł / m²

    Słoneczna 47

    1 980 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    218 m²
    5 pokoi
    2009 rok
  • Włochy  · Warszawa · Mazowieckie

    9398 zł / m²

    ulica Denarowa 15

    2 650 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    282 m²
    6 pokoi
    2001 rok
  • Lipków  · Lipków · Mazowieckie

    10 195 zł / m²

    Ignacego Mościckiego 41

    2 100 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    206 m²
    5 pokoi
    2003 rok
  • Praga-Południe  · Warszawa · Mazowieckie

    12 561 zł / m²

    Do odświeżenia

    61.7 m²
    3 pokoje
    parter
    1959 rok

Freedom - Warszawa Włochy

Dodaj pierwszą opinię

Inne agencje w okolicy