INDAHOUSE.PL

Skontaktuj się z agencją
Dodaj pierwszą opinię

O agencji

INDAHOUSE.PL to agencja nieruchomości z siedzibą w ul. Bukowa 29A Koszalin. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

32Aktywne ogłoszenia
15Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Agenci INDAHOUSE.PL

Aktywne ogłoszenia INDAHOUSE.PL

  • Śródmieście  · Warszawa · Mazowieckie

    18 794 zł / m²

    ulica Warecka 9

    1 090 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    58 m²
    2 pokoje
    3 piętro
    1958 rok
  • Koszalin  · Koszalin · Zachodniopomorskie

    9312 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    63.9 m²
    3 pokoje
    1 piętro
    1996 rok
  • Koszalin  · Koszalin · Zachodniopomorskie

    8235 zł / m²

    1 Maja 24

    395 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    47.97 m²
    2 pokoje
    4 piętro
    2001 rok
  • Przewłoka  · Przewłoka · Pomorskie

    6488 zł / m²

    Juliana Tuwima 15

    2 299 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    354.38 m²
    6 pokoi
    2025 rok
  • Koszalin  · Koszalin · Zachodniopomorskie

    10 208 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    68.48 m²
    3 pokoje
    2 piętro
    2021 rok
  • Koszalin  · Koszalin · Zachodniopomorskie

    5716 zł / m²

    Jana Baczewskiego 1

    354 000 zł

    Do odświeżenia

    61.94 m²
    3 pokoje
    3 piętro
    1985 rok
  • Koszalin  · Koszalin · Zachodniopomorskie

    9374 zł / m²

    Torfowa 1

    1 199 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    127.91 m²
    5 pokoi
    2023 rok
  • Słupsk  · Słupsk · Pomorskie

    4000 zł / m²

    Wileńska 14

    366 000 zł

    Do odświeżenia

    91.5 m²
    3 pokoje
    1 piętro
    1897 rok
  • Mielno  · Mielno · Zachodniopomorskie

    15 993 zł / m²

    Sosnowy Las 2

    850 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    53.15 m²
    3 pokoje
    parter
    2021 rok
  • Wola  · Warszawa · Mazowieckie

    15 637 zł / m²

    ulica Ogrodowa 49

    860 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    55 m²
    2 pokoje
    1 piętro
    2009 rok

INDAHOUSE.PL

Dodaj pierwszą opinię
Skontaktuj się z agencją