Indepro Polska Sp. z o.o.

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

Indepro Polska Sp. z o.o. to agencja nieruchomości z siedzibą w ul. Nowogrodzka 31 Warszawa. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

34Aktywne ogłoszenia
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Aktywne ogłoszenia Indepro Polska Sp. z o.o.

  • Marki  · Marki · Mazowieckie

    11 533 zł / m²

    Pomnikowa 48

    1 120 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    97.12 m²
    3 pokoje
    2016 rok
  • Bielsko-Biała  · Bielsko-Biała · Śląskie

    8847 zł / m²

    Wita Stwosza 27

    460 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    52 m²
    2 pokoje
    1 piętro
    1960 rok
  • Śródmieście  · Warszawa · Mazowieckie

    18 891 zł / m²

    Do odświeżenia

    51.03 m²
    2 pokoje
    6 piętro
    1952 rok
  • Śródmieście  · Warszawa · Mazowieckie

    21 053 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    38 m²
    2 pokoje
    3 piętro
    1965 rok
  • Inowrocław  · Inowrocław · Kujawsko-pomorskie

    4889 zł / m²

    Orłowska 111

    262 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    53.6 m²
    2 pokoje
    3 piętro
    2022 rok
  • Inowrocław  · Inowrocław · Kujawsko-pomorskie

    6328 zł / m²

    Mała Rybnicka 3

    245 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    38.72 m²
    2 pokoje
    3 piętro
    1979 rok
  • Praga-Południe  · Warszawa · Mazowieckie

    13 818 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    72.3 m²
    4 pokoje
    parter
    1985 rok
  • Włochy  · Warszawa · Mazowieckie

    18 076 zł / m²

    ulica Czereśniowa 144

    1 343 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    74.3 m²
    3 pokoje
    3 piętro
    2000 rok
  • Wawer  · Warszawa · Mazowieckie

    8243 zł / m²

    Aleja Dzieci Polskich 54

    1 590 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    192.9 m²
    6 pokoi
    2005 rok
  • Marki  · Marki · Mazowieckie

    9990 zł / m²

    Dębowa 1

    999 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    100 m²
    3 pokoje
    2005 rok

Indepro Polska Sp. z o.o.

Dodaj pierwszą opinię

Inne agencje w okolicy