MAKLER Barbara Frej

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

MAKLER Barbara Frej to agencja nieruchomości z siedzibą w ul. Bytomska 171 Piekary Śląskie. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

25Aktywnych ogłoszeń
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Aktywne ogłoszenia MAKLER Barbara Frej

  • Piekary Śląskie  · Piekary Śląskie · Śląskie

    2379 zł / m²

    Do remontu

    42.05 m²
    1 pokój
    3 piętro
    1939 rok
  • Piekary Śląskie  · Piekary Śląskie · Śląskie

    9214 zł / m²

    Skowronków 13

    890 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    96.6 m²
    4 pokoje
    2020 rok
  • Bobrowniki  · Bobrowniki · Śląskie

    8230 zł / m²

    Słowackiego 168

    1 250 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    151.9 m²
    4 pokoje
    2021 rok
  • Piekary Śląskie  · Piekary Śląskie · Śląskie

    4601 zł / m²

    Bytomska 116

    305 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    66.3 m²
    3 pokoje
    3 piętro
    1960 rok
  • Chorzów  · Chorzów · Śląskie

    7229 zł / m²

    Karola Miarki 8

    180 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    24.9 m²
    1 pokój
    parter
  • Piekary Śląskie  · Piekary Śląskie · Śląskie

    5935 zł / m²

    Jana Brzechwy 8

    289 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    48.7 m²
    2 pokoje
    parter
  • Tarnowskie Góry · Śląskie

    5769 zł / m²

    289 000 zł

    Do odświeżenia

    50.1 m²
    3 pokoje
    parter
  • Piekary Śląskie · Śląskie

    4120 zł / m²

    269 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    65.3 m²
    3 pokoje
    2 piętro
    1930 rok
  • Piekary Śląskie  · Piekary Śląskie · Śląskie

    9781 zł / m²

    Sikorek 8

    499 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    51.02 m²
    2 pokoje
    3 piętro
    2018 rok
  • Orzech  · Orzech · Śląskie

    4839 zł / m²

    Wieczorków 51

    1 200 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    248 m²
    6 pokoi

MAKLER Barbara Frej

Dodaj pierwszą opinię

Inne agencje w okolicy