mally.house

Jana Kilińskiego 30/16, Wrocław

5/5

O agencji

Mally.house to wyjątkowe biuro nieruchomości z Wrocławia, które ma w swoich szeregach doświadczonych specjalistów i łączy nowoczesne rozwiązania z profesjonalizmem. Specjalizujemy się w sprzedaży z rynku wtórnego oraz obsłudze najmu, stawiając na pierwszym miejscu zadowolenie klienta i jego potrzeby. Nasze podejście wyróżnia się świeżością i innowacyjnością, co sprawia, że każda transakcja jest przeprowadzana w sposób przejrzysty i efektywny. Korzystamy z najnowszych technologii, aby proces sprzedaży i najmu nieruchomości był szybki i bezproblemowy. Wirtualne spacery, profesjonalne fotografie nagrania z drona czy wykorzystanie AI, to tylko niektóre z narzędzi, które stosujemy. Nasi doradcy to doświadczeni specjaliści, którzy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje. Dzięki temu możemy zapewnić fachowe doradztwo oraz wsparcie na każdym etapie transakcji, od pierwszego kontaktu aż po finalizację umowy. Każdy klient jest dla nas wyjątkowy, dlatego staramy się poznać jego oczekiwania i potrzeby. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować usługę idealnie dopasowaną do wymagań klienta. Zapraszamy do kontaktu!

9Aktywnych ogłoszeń
4Transakcje
5Opinii

Opinie

  • agnieszkagromek
    5/5

    Współpraca przebiegła Super pomyślnie. Bardzo nawet ponad oczekiwania. Pełen profesjonalizm i wsparcie. Serdecznie polecam

  • Grażyna
    5/5

    Profesjonalizm na wysokim poziomie . POLECAM

  • Bogdan Bronowicki
    5/5

    Polecam, pełny profesjonalizm.

Agenci mally.house

Aktywne ogłoszenia mally.house

  • Osolin  · Osolin · Dolnośląskie

    8095 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    74 m²
    3 pokoje
  • Przedmieście Oławskie  · Wrocław · Dolnośląskie

    12 927 zł / m²

    Do odświeżenia

    41 m²
    2 pokoje
    1 piętro
    1907 rok
  • Powstańców Śląskich  · Wrocław · Dolnośląskie

    11 354 zł / m²

    Do odświeżenia

    61.48 m²
    3 pokoje
    5 piętro
    1982 rok
  • Strachocin - Swojczyce - Wojnów  · Wrocław · Dolnośląskie

    15 023 zł / m²

    ul. Cementowa 2

    999 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    66.5 m²
    3 pokoje
    4 piętro
    2014 rok
  • Krępice  · Krępice · Dolnośląskie

    8784 zł / m²

    Wrocławska 13

    1 299 999 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    148 m²
    5 pokoi
    2012 rok
  • Sokolniki  · Sokolniki · Dolnośląskie

    6065 zł / m²

    30

    849 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    140 m²
    3 pokoje
  • Kamienica  · Kamienica · Dolnośląskie

    3580 zł / m²

    12

    349 000 zł

    Do odświeżenia

    97.5 m²
    5 pokoi
    1 piętro
    1920 rok
  • Muchobór Wielki  · Wrocław · Dolnośląskie

    9991 zł / m²

    ul. Stanisławowska 51

    1 099 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    110 m²
    4 pokoje
    2 piętro
  • Stare Miasto  · Wrocław · Dolnośląskie

    18 111 zł / m²

    Rynek 56

    1 150 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    63.5 m²
    5 pokoi
    2 piętro
    1955 rok

Ostatnio sprzedane nieruchomości 

    Pracze Odrzańskie  · Wrocław · Dolnośląskie

    ul. Jodłowicka 11

    608 000 zł12 936 zł / m²19.05.2026
    47 m²
    2 pokoje
    parter
    2020 rok

    Gajowice  · Wrocław · Dolnośląskie

    ul. Skwierzyńska 39

    415 000 zł10 921 zł / m²15.01.2026
    38 m²
    2 pokoje
    2 piętro
    1990 rok

    Pilczyce - Kozanów - Popowice Płn.  · Wrocław · Dolnośląskie

    ul. Popowicka 83

    425 000 zł10 366 zł / m²12.11.2025
    41 m²
    2 pokoje
    6 piętro
    1989 rok

    Nadodrze  · Wrocław · Dolnośląskie

    ul. Ołbińska 26

    445 000 zł12 027 zł / m²19.09.2025
    37 m²
    2 pokoje
    1 piętro
    1990 rok

Opinie 5

  • agnieszkagromek
    5/5

4 miesiące temu
  • Grażyna
    5/5

    Profesjonalizm na wysokim poziomie . POLECAM

    6 miesięcy temu
  • Bogdan Bronowicki
    5/5

    Polecam, pełny profesjonalizm.

    10 miesięcy temu
  • Bogdan Bronowicki
    5/5

    Pełny profesjonalizm.

    10 miesięcy temu
  • dominika.skinderowicz
    5/5

    Rzeczowo, kompetentnie. Jasny przekaz. Pełne zaangażowanie.

    10 miesięcy temu

mally.house

ul. Generała Józefa Bema 2

50-265, Wrocław, dolnośląskie

5.0
5 opinii
Skontaktuj się z agencją

Inne agencje w okolicy