MAXON Nieruchomości Sp. z o.o.

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

MAXON Nieruchomości Sp. z o.o. to agencja nieruchomości z siedzibą w Skierniewicka 10A Warszawa. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

234Aktywne ogłoszenia
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Aktywne ogłoszenia MAXON Nieruchomości Sp. z o.o.

  • Śródmieście  · Warszawa · Mazowieckie

    30 086 zł / m²

    ulica Mokotowska 26

    670 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    22.27 m²
    1 pokój
    4 piętro
    1910 rok
  • Bemowo  · Warszawa · Mazowieckie

    14 156 zł / m²

    ulica Kazubów 2

    930 000 zł

    Do odświeżenia

    65.7 m²
    3 pokoje
    6 piętro
    1984 rok
  • Mokotów  · Warszawa · Mazowieckie

    16 754 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    38.2 m²
    2 pokoje
    8 piętro
    1968 rok
  • Praga-Południe  · Warszawa · Mazowieckie

    18 132 zł / m²

    ulica Kinowa 25

    689 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    38 m²
    2 pokoje
    10 piętro
    1975 rok
  • Mokotów  · Warszawa · Mazowieckie

    16 194 zł / m²

    ulica Maltańska 6

    685 000 zł

    Do odświeżenia

    42.3 m²
    2 pokoje
    8 piętro
    1973 rok
  • Mokotów  · Warszawa · Mazowieckie

    23 652 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    67.65 m²
    2 pokoje
    5 piętro
    2012 rok
  • Mokotów  · Warszawa · Mazowieckie

    16 633 zł / m²

    ulica Broniwoja 6

    815 000 zł

    Do remontu

    49 m²
    2 pokoje
    1 piętro
    1964 rok
  • Praga-Południe  · Warszawa · Mazowieckie

    13 071 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    52.41 m²
    3 pokoje
    1 piętro
    1999 rok
  • Ursynów  · Warszawa · Mazowieckie

    10 610 zł / m²

    Do remontu

    82 m²
    4 pokoje
    2 piętro
    1983 rok
  • Ursus  · Warszawa · Mazowieckie

    6041 zł / m²

    ulica Przemysława II 15

    2 990 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    495 m²
    7 pokoi
    2007 rok

MAXON Nieruchomości Sp. z o.o.

Dodaj pierwszą opinię

Inne agencje w okolicy