Metrohouse

5/5

O agencji

Metrohouse to agencja nieruchomości z siedzibą w Powstańców Śląskich 85/U2 Warszawa. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

17Aktywnych ogłoszeń
22Transakcje
16Opinii

Opinie

  • Paweł
    5/5

    Polecam Rafała Nawackiego – profesjonalny agent nieruchomości w Łodzi, szybka sprzedaż i dobry kontakt

  • Grzegorz
    5/5

    Jeśli szukacie skutecznego pośrednika nieruchomości w Łodzi, to Pan Rafał jest najlepszym wyborem. Pomógł mi sprawnie przeprowadzić sprzedaż mieszkania na Olechowie, dbając o każdy szczegół formalny i profesjonalną sesję zdjęciową. Ten pośrednik nieruchomości wyróżnia się świetną znajomością łódzkiego rynku i szybkim kontaktem. Dzięki jego pomocy sprzedaż nieruchomości przebiegła bezstresowo. Zdecydowanie polecam usługi tego agenta wszystkim, którzy cenią konkret i bezpieczeństwo transakcji!

  • Tomasz
    5/5

    ⭐⭐⭐⭐⭐ Bardzo dobra współpraca z Rafałem Nawackim – pośrednikiem nieruchomości z Łodzi. Wszystko jasno wyjaśnione, świetny kontakt i pełne zaangażowanie na każdym etapie. Sprzedaż mieszkania przebiegła sprawnie, a warunki były bardzo korzystne. Polecam każdemu, kto szuka sprawdzonego pośrednika nieruchomości w Łodzi.

Agenci Metrohouse

Aktywne ogłoszenia Metrohouse

  • Wilanów  · Warszawa · Mazowieckie

    25 390 zł / m²

    ulica Herbu Janina 7

    2 950 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    116.19 m²
    5 pokoi
    2 piętro
    2023 rok
  • Wola  · Warszawa · Mazowieckie

    15 004 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    53.32 m²
    3 pokoje
    parter
    1960 rok
  • Praga-Południe  · Warszawa · Mazowieckie

    13 003 zł / m²

    ulica Witolińska 8

    615 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    47.3 m²
    2 pokoje
    10 piętro
    1979 rok
  • Wilanów  · Warszawa · Mazowieckie

    20 904 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    59.8 m²
    2 pokoje
    3 piętro
    2012 rok
  • Ursynów  · Warszawa · Mazowieckie

    16 900 zł / m²

    ulica Bekasów 46

    723 300 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    42.8 m²
    2 pokoje
    parter
    2001 rok
  • Grodzisk Mazowiecki  · Grodzisk Mazowiecki · Mazowieckie

    10 875 zł / m²

    Paryska 7

    1 699 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    156.23 m²
    6 pokoi
    2015 rok
  • Siemianowice Śląskie  · Siemianowice Śląskie · Śląskie

    5817 zł / m²

    Przyjaźni 43

    349 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    60 m²
    3 pokoje
    4 piętro
    1985 rok
  • Ciągowice  · Ciągowice · Śląskie

    2848 zł / m²

    Wolności 15

    299 000 zł

    Do odświeżenia

    105 m²
    5 pokoi
    1933 rok
  • Istebna  · Istebna · Śląskie

    3052 zł / m²

    1747

    1 190 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    390 m²
    4 pokoje
    1997 rok
  • Osiedle Witosa  · Katowice · Śląskie

    9566 zł / m²

    Macieja Rataja 8

    636 500 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    66.54 m²
    3 pokoje
    8 piętro
    1980 rok

Opinie 16

  • Paweł
    5/5

24 dni temu
  • Grzegorz
    5/5

24 dni temu
  • Tomasz
    5/5

25 dni temu
  • Martyna
    5/5

    ⭐⭐⭐⭐⭐ Świetna współpraca przy sprzedaży mieszkania na Widzewie. Pan Rafał był bardzo pomocny, wszystko jasno tłumaczył i był w stałym kontakcie. Udało się uzyskać bardzo dobre warunki sprzedaży, a cały proces przebiegł sprawnie i bez stresu. Polecam w 100%.

    26 dni temu
  • Marta
    5/5

    ⭐⭐⭐⭐⭐ Bardzo dobra współpraca z Panem Rafałem. Wszystko było jasno wyjaśnione, a kontakt szybki i bezproblemowy. Mieszkanie w Łodzi sprzedało się sprawnie i bez stresu. Polecam, bo widać duże zaangażowanie i doświadczenie.