Metrohouse

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

Metrohouse to agencja nieruchomości z siedzibą w Puławska 366 Warszawa. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

147Aktywnych ogłoszeń
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Aktywne ogłoszenia Metrohouse

  • Zgorzała  · Zgorzała · Mazowieckie

    9700 zł / m²

    Postępu 142

    999 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    103 m²
    4 pokoje
    2021 rok
  • Otwock  · Otwock · Mazowieckie

    10 117 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    55.85 m²
    3 pokoje
    3 piętro
    1958 rok
  • Mokotów  · Warszawa · Mazowieckie

    15 455 zł / m²

    ulica Iberyjska 4

    680 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    44 m²
    2 pokoje
    11 piętro
    1973 rok
  • Mokotów  · Warszawa · Mazowieckie

    20 532 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    282 m²
    8 pokoi
    2026 rok
  • Bemowo  · Warszawa · Mazowieckie

    19 572 zł / m²

    ulica Górczewska 200

    1 233 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    63 m²
    3 pokoje
    1 piętro
    2008 rok
  • Piaseczno  · Piaseczno · Mazowieckie

    11 691 zł / m²

    Kauna 1

    2 490 000 zł

    Do odświeżenia

    213 m²
    5 pokoi
    2003 rok
  • Piaseczno  · Piaseczno · Mazowieckie

    11 980 zł / m²

    Pawia 6

    935 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    78.05 m²
    4 pokoje
    4 piętro
    2012 rok
  • Puławy  · Puławy · Lubelskie

    7225 zł / m²

    Dęblińska 17

    289 000 zł

    Do odświeżenia

    40 m²
    2 pokoje
    1960 rok
  • Puławy  · Puławy · Lubelskie

    8749 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    31.89 m²
    1 pokój
    4 piętro
    1980 rok
  • Puławy  · Puławy · Lubelskie

    7287 zł / m²

    Polna 23

    349 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    47.9 m²
    2 pokoje
    4 piętro
    1968 rok

Metrohouse

Dodaj pierwszą opinię

Inne agencje w okolicy