Nieruchomości ABC

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

Nieruchomości ABC to agencja nieruchomości z siedzibą w Piłsudskiego 10 Legionowo. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

9Aktywnych ogłoszeń
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Aktywne ogłoszenia Nieruchomości ABC

  • Nowy Dwór Mazowiecki  · Nowy Dwór Mazowiecki · Mazowieckie

    9180 zł / m²

    Inżynierska 1

    459 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    50 m²
    3 pokoje
    1 piętro
    1970 rok
  • Legionowo  · Legionowo · Mazowieckie

    11 553 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    46.31 m²
    2 pokoje
    3 piętro
    2018 rok
  • Jabłonna  · Jabłonna · Mazowieckie

    10 798 zł / m²

    Dereniowa 8

    1 300 000 zł

    Do remontu

    120.4 m²
    4 pokoje
    1997 rok
  • Jabłonna  · Jabłonna · Mazowieckie

    8559 zł / m²

    Dereniowa 8

    1 300 000 zł

    Do remontu

    151.9 m²
    4 pokoje
    1997 rok
  • Karolino  · Karolino · Mazowieckie

    7629 zł / m²

    Babie Lato 5

    949 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    124.4 m²
    6 pokoi
    2011 rok
  • Karolino  · Karolino · Mazowieckie

    6439 zł / m²

    Babie Lato 5

    949 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    147.4 m²
    6 pokoi
    2011 rok
  • Wieliszew  · Wieliszew · Mazowieckie

    12 698 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    61.43 m²
    3 pokoje
    3 piętro
    2022 rok
  • Chotomów  · Chotomów · Mazowieckie

    10 369 zł / m²

    Piusa XI 47

    1 790 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    172.63 m²
    6 pokoi
    2008 rok

    7734 zł / m²

    29 Listopada 112

    630 000 zł

    Do odświeżenia

    81.46 m²
    3 pokoje
    1 piętro

Nieruchomości ABC

Dodaj pierwszą opinię

Inne agencje w okolicy