NIERUCHOMOŚCI24

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

NIERUCHOMOŚCI24 to agencja nieruchomości z siedzibą w Al. Solidarności 117 Warszawa. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

50Aktywnych ogłoszeń
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Aktywne ogłoszenia NIERUCHOMOŚCI24

  • Wola  · Warszawa · Mazowieckie

    29 980 zł / m²

    ulica Łucka 15

    1 475 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    49.2 m²
    2 pokoje
    9 piętro
    2004 rok
  • Wołomin  · Wołomin · Mazowieckie

    14 043 zł / m²

    Lipińska 38

    660 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    47 m²
    3 pokoje
    1 piętro
    2006 rok
  • Sulejówek  · Sulejówek · Mazowieckie

    8882 zł / m²

    Poprzeczna 3

    1 199 000 zł

    Do remontu

    135 m²
    5 pokoi
    1960 rok
  • Wołomin  · Wołomin · Mazowieckie

    13 370 zł / m²

    Asnyka 16

    869 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    65 m²
    3 pokoje
    parter
    2017 rok
  • Ząbki  · Ząbki · Mazowieckie

    14 500 zł / m²

    Skrajna 11

    754 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    52 m²
    3 pokoje
    1 piętro
    2023 rok
  • Wołomin  · Wołomin · Mazowieckie

    13 000 zł / m²

    Lipińska 80

    650 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    50 m²
    3 pokoje
    2 piętro
    2014 rok
  • Wesoła  · Warszawa · Mazowieckie

    17 767 zł / m²

    Do odświeżenia

    90 m²
    4 pokoje
    1970 rok
  • Ząbki  · Ząbki · Mazowieckie

    12 617 zł / m²

    Powstańców 19

    675 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    53.5 m²
    3 pokoje
    parter
    2006 rok
  • Bemowo  · Warszawa · Mazowieckie

    14 239 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    61.1 m²
    3 pokoje
    3 piętro
  • Wola  · Warszawa · Mazowieckie

    18 000 zł / m²

    ulica Wolska 165

    441 540 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    24.53 m²
    1 pokój
    4 piętro
    2017 rok

NIERUCHOMOŚCI24

Dodaj pierwszą opinię

Inne agencje w okolicy