Partners International

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

Partners International to agencja nieruchomości z siedzibą w Fort Piłsudskiego 2 Warszawa. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

309Aktywnych ogłoszeń
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Aktywne ogłoszenia Partners International

  • Ursynów  · Warszawa · Mazowieckie

    17 845 zł / m²

    ulica Kabacki Dukt 4

    2 070 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    116 m²
    3 pokoje
    6 piętro
    2005 rok
  • Oliwa  · Gdańsk · Pomorskie

    22 283 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    92 m²
    3 pokoje
    2 piętro
    1900 rok
  • Młyniska  · Gdańsk · Pomorskie

    21 919 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    25.96 m²
    1 pokój
    3 piętro
    2025 rok
  • Śródmieście  · Gdańsk · Pomorskie

    28 481 zł / m²

    Sienna Grobla 8

    980 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    34.41 m²
    2 pokoje
    5 piętro
    2024 rok
  • Józefosław  · Józefosław · Mazowieckie

    12 600 zł / m²

    Sasanki 67

    3 150 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    250 m²
    9 pokoi
    2021 rok
  • Dolny Sopot  · Sopot · Pomorskie

    20 884 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    105.3 m²
    4 pokoje
    2 piętro
    2004 rok
  • Józefosław  · Józefosław · Mazowieckie

    11 896 zł / m²

    Alzacji 1

    2 290 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    192.51 m²
    6 pokoi
    2010 rok
  • Mały Kack  · Gdynia · Pomorskie

    18 570 zł / m²

    Leśna 36

    779 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    41.95 m²
    2 pokoje
    1 piętro
    2017 rok
  • Wrzeszcz Górny  · Gdańsk · Pomorskie

    18 985 zł / m²

    Magellana 4

    1 196 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    63 m²
    3 pokoje
    2 piętro
    2023 rok
  • Aniołki  · Gdańsk · Pomorskie

    22 676 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    74.53 m²
    3 pokoje
    2 piętro
    2010 rok

Partners International

Dodaj pierwszą opinię

Inne agencje w okolicy