Powiadomieni

Michała Kleofasa Ogińskiego 11/9, Warszawa

5/5

O agencji

Powiadomieni to biuro nieruchomości w Radomiu, które świadczy kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży, kupna, wynajmu i najmu nieruchomości oraz ich zarządzania. Oferujemy również pośrednictwo finansowe i ubezpieczeniowe, zapewniając klientom pełne wsparcie na każdym etapie transakcji. Dzięki nowoczesnym narzędziom i innowacyjnym rozwiązaniom nasze działania są szybkie i skuteczne. Wyróżnia nas profesjonalizm, etyczne podejście oraz indywidualna obsługa każdego klienta. Zapewniamy doradztwo w zakresie nieruchomości, kredytów, ubezpieczeń i inwestycji, aby każda transakcja była komfortowa i przynosiła maksymalne korzyści.

45Aktywnych ogłoszeń
1Transakcja
1Opinia

Opinie

  • Marzena Kafara
    5/5

    Polecam agenta wszystko dokładnie wytłumaczy Pełen profesjonalizm

Agenci Powiadomieni

Aktywne ogłoszenia Powiadomieni

  • Widzew  · Łódź · Łódzkie

    9923 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    69.44 m²
    3 pokoje
    3 piętro
    2008 rok
  • Tczew  · Tczew · Pomorskie

    4831 zł / m²

    Bałdowska 47

    599 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    124 m²
    6 pokoi
    1 piętro
  • Tczew  · Tczew · Pomorskie

    2188 zł / m²

    Krótka 18

    525 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    240 m²
    3 pokoje
  • Nowe Miasto  · Białystok · Podlaskie

    7475 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    60 m²
    3 pokoje
    6 piętro
    1992 rok
  • Antoniuk  · Białystok · Podlaskie

    11 217 zł / m²

    Narewska 13

    415 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    37 m²
    2 pokoje
    1968 rok
  • Leśniów Wielki  · Leśniów Wielki · Lubuskie

    6539 zł / m²

    59

    1 290 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    197.3 m²
    5 pokoi
    2020 rok
  • Tczew  · Tczew · Pomorskie

    7682 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    68.87 m²
    3 pokoje
    3 piętro
  • Pionki  · Pionki · Mazowieckie

    5500 zł / m²

    Aleje Lipowe 8

    275 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    50 m²
    2 pokoje
    1 piętro
  • Grzegorzewice  · Grzegorzewice · Mazowieckie

    7532 zł / m²

    Bukietowa 3

    1 600 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    212.44 m²
    5 pokoi
    2008 rok
  • Babice Nowe  · Babice Nowe · Mazowieckie

    10 916 zł / m²

    Dolna 14

    1 299 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    119 m²
    5 pokoi

Ostatnio sprzedane nieruchomości 

    Radom  · Radom · Mazowieckie

    Sandomierska 28

    320 000 zł5517 zł / m²16.10.2025
    58 m²
    3 pokoje
    3 piętro
    1970 rok

Opinie 1

  • Marzena Kafara
    5/5

9 miesięcy temu

Powiadomieni

Michała Kleofasa Ogińskiego 11/9

03-318, Warszawa, mazowieckie

5.0
1 opinia
Skontaktuj się z agencją

Inne agencje w okolicy