Propertica

Krakowskie Przedmieście 13, Warszawa

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

Propertica to agencja nieruchomości z siedzibą w Krakowskie Przedmieście 13, 00-071 Warszawa. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość.

64Aktywne ogłoszenia
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Aktywne ogłoszenia Propertica

  • Mokotów  · Warszawa · Mazowieckie

    22 425 zł / m²

    ulica Marzycieli 6

    897 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    40 m²
    2 pokoje
    parter
    2025 rok
  • Mokotów  · Warszawa · Mazowieckie

    21 869 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    74.08 m²
    3 pokoje
    5 piętro
    2019 rok
  • Targówek  · Warszawa · Mazowieckie

    15 373 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    55.1 m²
    2 pokoje
    3 piętro
  • Śródmieście  · Warszawa · Mazowieckie

    27 522 zł / m²

    ulica Brzozowa 12

    1 899 000 zł

    Do odświeżenia

    69 m²
    2 pokoje
    1 piętro
    1921 rok
  • Białołęka  · Warszawa · Mazowieckie

    4020 zł / m²

    ulica Podgórna 11

    1 250 000 zł

    Do odświeżenia

    311 m²
    11 pokoi
    1995 rok
  • Kobyłka  · Kobyłka · Mazowieckie

    7112 zł / m²

    Natolińska 14

    1 090 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    153.27 m²
    5 pokoi
    2022 rok
  • Bemowo  · Warszawa · Mazowieckie

    15 038 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    66.3 m²
    3 pokoje
    2 piętro
    2000 rok
  • Wola  · Warszawa · Mazowieckie

    18 662 zł / m²

    ulica Wolność 7

    1 450 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    77.7 m²
    3 pokoje
    11 piętro
    2001 rok
  • Śródmieście  · Warszawa · Mazowieckie

    18 793 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    53.16 m²
    2 pokoje
    4 piętro
    1960 rok
  • Bielany  · Warszawa · Mazowieckie

    15 959 zł / m²

    ulica Żółwia 20

    1 149 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    72 m²
    3 pokoje
    1 piętro
    2015 rok

Propertica

Dodaj pierwszą opinię
Skontaktuj się z agencją

Inne agencje w okolicy