Property In

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

Property In to agencja nieruchomości z siedzibą w Aleja Niepodległości 158 lok. 14 Warszawa. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

55Aktywnych ogłoszeń
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Agenci Property In

Aktywne ogłoszenia Property In

  • Mokotów  · Warszawa · Mazowieckie

    17 138 zł / m²

    ulica Cypryjska 2

    3 400 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    198.4 m²
    5 pokoi
    3 piętro
    1996 rok
  • Ochota  · Warszawa · Mazowieckie

    14 900 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    71.2 m²
    4 pokoje
    11 piętro
    1978 rok
  • Ursynów  · Warszawa · Mazowieckie

    17 289 zł / m²

    ulica Polki 3

    899 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    52 m²
    3 pokoje
    3 piętro
    2019 rok
  • Bemowo  · Warszawa · Mazowieckie

    18 818 zł / m²

    ulica Hery 25

    1 289 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    68.5 m²
    3 pokoje
    4 piętro
    2012 rok
  • Bielany  · Warszawa · Mazowieckie

    14 835 zł / m²

    ulica Klaudyny 28

    899 000 zł

    Do odświeżenia

    60.6 m²
    3 pokoje
    11 piętro
    1983 rok
  • Praga-Południe  · Warszawa · Mazowieckie

    19 813 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    74.7 m²
    3 pokoje
    6 piętro
    2011 rok
  • Mokotów  · Warszawa · Mazowieckie

    18 717 zł / m²

    Aleja Wilanowska 89

    2 100 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    112.2 m²
    3 pokoje
    1 piętro
    2008 rok
  • Dęblin  · Dęblin · Lubelskie

    5992 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    125 m²
    4 pokoje
    1 piętro
    1925 rok
  • Białołęka  · Warszawa · Mazowieckie

    13 912 zł / m²

    ulica Aluzyjna 33

    626 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    45 m²
    2 pokoje
    9 piętro
    2001 rok
  • Ursynów  · Warszawa · Mazowieckie

    18 572 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    47.33 m²
    3 pokoje
    2005 rok

Property In

Dodaj pierwszą opinię

Inne agencje w okolicy