Pure Estates

Ananasowa 31 /U11, Warszawa

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

Pure Estates to butikowe biuro nieruchomości, które w swoich szeregach zrzesza nie tylko profesjonalistów, ale przede wszystkim pasjonatów, dla których rynek nieruchomości nie ma tajemnic. Specjalizujemy się w sprzedaży mieszkań, apartamentów i domów oraz w poszukiwaniu najciekawszych nieruchomości dla naszych klientów. Prowadzimy doradztwo w zakresie wyceny nieruchomości oraz źródeł jej finansowania. Działamy głównie na terenie województwa mazowieckiego, ale dla ciekawych inwestycji, nie boimy się przekraczać granic, nie tylko tych mentalnych. Wierzymy, że stworzyliśmy miejsce, w którym nasi klienci czują się komfortowo, mogą liczyć na profesjonalne doradztwo i bezpieczeństwo transakcji – i do tego miejsca serdecznie zapraszamy!

183Aktywne ogłoszenia
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Agenci Pure Estates

Aktywne ogłoszenia Pure Estates

  • Wola  · Warszawa · Mazowieckie

    18 612 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    36 m²
    3 pokoje
    1 piętro
    1960 rok
  • Żoliborz  · Warszawa · Mazowieckie

    23 039 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    26 m²
    1 pokój
    2 piętro
    1960 rok
  • Bemowo  · Warszawa · Mazowieckie

    18 286 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    51.9 m²
    2 pokoje
    4 piętro
    2009 rok
  • Wola  · Warszawa · Mazowieckie

    20 565 zł / m²

    ulica Jaktorowska 6

    765 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    37.2 m²
    2 pokoje
    1 piętro
    1970 rok
  • Bobrowiec  · Bobrowiec · Mazowieckie

    9826 zł / m²

    Bajeczna 13

    1 690 000 zł

    Do odświeżenia

    172 m²
    5 pokoi
    1999 rok
  • Ursus  · Warszawa · Mazowieckie

    16 070 zł / m²

    ulica Apartamentowa 11

    1 149 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    71.5 m²
    3 pokoje
    2 piętro
    2008 rok
  • Praga-Południe  · Warszawa · Mazowieckie

    16 840 zł / m²

    ulica Poligonowa 2

    1 300 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    77.2 m²
    3 pokoje
    3 piętro
    1999 rok
  • Bielany  · Warszawa · Mazowieckie

    14 109 zł / m²

    ulica Łomiańska 12

    3 499 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    248 m²
    5 pokoi
    2003 rok
  • Wola  · Warszawa · Mazowieckie

    19 945 zł / m²

    ulica Jana Kazimierza 62

    1 010 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    50.64 m²
    2 pokoje
    2 piętro
    2015 rok
  • Targówek  · Warszawa · Mazowieckie

    15 870 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    46 m²
    2 pokoje
    9 piętro
    1974 rok

Pure Estates

Batalionu AK "Bałtyk" 9 / U5

00-713 Warszawa

Dodaj pierwszą opinię
Skontaktuj się z agencją

Inne agencje w okolicy