REALS Nieruchomości Sp. z o.o.

Marszałkowska 85 / 91, 00-683 Warszawa

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

REALS Nieruchomości Sp. z o.o. to agencja nieruchomości z siedzibą w Al. Jerozolimskie 101 lok 52, 02-011, Warszawa, mazowieckie. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość.

119Aktywnych ogłoszeń
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Agenci REALS Nieruchomości Sp. z o.o.

Aktywne ogłoszenia REALS Nieruchomości Sp. z o.o.

  • Pruszków  · Pruszków · Mazowieckie

    10 838 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    86 m²
    4 pokoje
    1 piętro
    2008 rok
  • Praga-Północ  · Warszawa · Mazowieckie

    17 354 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    46.1 m²
    2 pokoje
    1 piętro
    1939 rok
  • Włochy  · Warszawa · Mazowieckie

    15 500 zł / m²

    ulica Flagowa 9

    275 125 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    17.75 m²
    1 pokój
    parter
    1938 rok
  • Targówek  · Warszawa · Mazowieckie

    16 952 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    41 m²
    2 pokoje
    2 piętro
    2006 rok
  • Włochy  · Warszawa · Mazowieckie

    19 099 zł / m²

    ulica Jutrzenki 92

    750 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    39.27 m²
    2 pokoje
    3 piętro
    2023 rok
  • Śródmieście  · Warszawa · Mazowieckie

    20 215 zł / m²

    ulica Piwna 17

    849 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    42 m²
    1 pokój
    4 piętro
    1952 rok
  • Bielany  · Warszawa · Mazowieckie

    18 286 zł / m²

    Do odświeżenia

    35 m²
    2 pokoje
    1 piętro
    1959 rok
  • Komorów  · Komorów · Mazowieckie

    7240 zł / m²

    Henryka Kotońskiego 15

    1 810 000 zł

    Do remontu

    250 m²
    6 pokoi
    1995 rok
  • Wola  · Warszawa · Mazowieckie

    20 782 zł / m²

    ulica Stańczyka 2

    750 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    36.09 m²
    2 pokoje
    11 piętro
    2018 rok
  • Wola  · Warszawa · Mazowieckie

    19 445 zł / m²

    ulica Obozowa 100

    1 750 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    90 m²
    3 pokoje
    parter
    1939 rok

REALS Nieruchomości Sp. z o.o.

Marszałkowska 85 / 91

00-683 Warszawa

Dodaj pierwszą opinię

Inne agencje w okolicy