Royal Nieruchomości

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

Royal Nieruchomości to agencja nieruchomości z siedzibą w Plac Gwiaździsty 7 Koszalin. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

14Aktywnych ogłoszeń
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Aktywne ogłoszenia Royal Nieruchomości

  • Koszalin · Zachodniopomorskie

    6858 zł / m²

    199 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    29.02 m²
    2 pokoje
    9 piętro
  • Koszalin  · Koszalin · Zachodniopomorskie

    6954 zł / m²

    Budowniczych 11

    270 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    38.83 m²
    1 pokój
    3 piętro
  • Białogard  · Białogard · Zachodniopomorskie

    4951 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    64.64 m²
    3 pokoje
    4 piętro
    1975 rok
  • Rosnowo  · Rosnowo · Zachodniopomorskie

    5800 zł / m²

    35

    449 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    77.42 m²
    4 pokoje
    parter
    1930 rok
  • Koszalin  · Koszalin · Zachodniopomorskie

    5780 zł / m²

    Franciszkańska 76

    599 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    103.65 m²
    4 pokoje
    parter
    1991 rok
  • Nowe Bielice  · Nowe Bielice · Zachodniopomorskie

    10 023 zł / m²

    Hiacyntów 10

    1 179 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    117.64 m²
    5 pokoi
    2023 rok
  • Strzeżenice  · Strzeżenice · Zachodniopomorskie

    5859 zł / m²

    18

    739 000 zł

    Do remontu

    126.14 m²
    4 pokoje
    2009 rok
  • Stare Bielice  · Stare Bielice · Zachodniopomorskie

    3153 zł / m²

    Bałtycka 101

    889 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    282 m²
    5 pokoi
    1986 rok
  • Koszalin  · Koszalin · Zachodniopomorskie

    9732 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    81.18 m²
    3 pokoje
    3 piętro
    2018 rok
  • Koszalin  · Koszalin · Zachodniopomorskie

    6529 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    45.8 m²
    2 pokoje
    3 piętro
    1970 rok

Royal Nieruchomości

Dodaj pierwszą opinię

Inne agencje w okolicy