RS Real Estate Sp. z o.o.

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

RS Real Estate Sp. z o.o. to agencja nieruchomości z siedzibą w Kopernika 30 lok. 10 Warszawa. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

58Aktywnych ogłoszeń
1Transakcja
Dodaj pierwszą opinię

Aktywne ogłoszenia RS Real Estate Sp. z o.o.

  • Zielona Góra  · Zielona Góra · Lubuskie

    10 366 zł / m²

    Spawaczy 11

    297 500 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    28.7 m²
    2 pokoje
    4 piętro
    1980 rok
  • Przytoczna  · Przytoczna · Lubuskie

    2529 zł / m²

    Główna 25

    799 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    316 m²
    8 pokoi
    parter
    2000 rok
  • Bemowo  · Warszawa · Mazowieckie

    12 060 zł / m²

    Do odświeżenia

    71.73 m²
    4 pokoje
    5 piętro
    1977 rok
  • Dzielnica IV Prądnik Biały  · Kraków · Małopolskie

    17 694 zł / m²

    Do odświeżenia

    39.28 m²
    2 pokoje
    4 piętro
    2003 rok
  • Dzielnica XIII Podgórze  · Kraków · Małopolskie

    19 967 zł / m²

    Ślusarska 5

    720 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    36.06 m²
    2 pokoje
    7 piętro
    2017 rok
  • Śródmieście  · Warszawa · Mazowieckie

    21 272 zł / m²

    ulica Śliska 3

    784 900 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    36.9 m²
    2 pokoje
    9 piętro
    1972 rok
  • Zwierzyn  · Zwierzyn · Lubuskie

    10 612 zł / m²

    Wojska Polskiego 62

    1 490 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    140.41 m²
    4 pokoje
    2015 rok
  • Gostchorze  · Gostchorze · Lubuskie

    6537 zł / m²

    73

    359 500 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    55 m²
    3 pokoje
    1930 rok
  • Wola  · Warszawa · Mazowieckie

    22 569 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    22.11 m²
    1 pokój
    1 piętro
  • Praga-Północ  · Warszawa · Mazowieckie

    21 995 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    33.94 m²
    1 pokój
    5 piętro
    2018 rok

RS Real Estate Sp. z o.o.

Dodaj pierwszą opinię

Inne agencje w okolicy