Stołeczne Centrum Nieruchomości

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

Stołeczne Centrum Nieruchomości to agencja nieruchomości z siedzibą w Kamińskiego 1/1 Warszawa. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

36Aktywnych ogłoszeń
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Aktywne ogłoszenia Stołeczne Centrum Nieruchomości

  • Józefów  · Józefów · Mazowieckie

    9625 zł / m²

    Do odświeżenia

    133 m²
    6 pokoi
    2024 rok
  • Białołęka  · Warszawa · Mazowieckie

    8334 zł / m²

    ulica Dębowa 6

    1 050 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    126 m²
    5 pokoi
    2025 rok
  • Nowy Dwór Mazowiecki  · Nowy Dwór Mazowiecki · Mazowieckie

    12 763 zł / m²

    Szafirowa 14

    1 050 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    82.27 m²
    4 pokoje
    2020 rok

    9323 zł / m²

    Forteczna 4

    1 650 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    177 m²
    4 pokoje
    2017 rok
  • Warszawa · Mazowieckie

    8612 zł / m²

    1 550 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    180 m²
    5 pokoi
    1996 rok
  • Wawer  · Warszawa · Mazowieckie

    8612 zł / m²

    ulica Łysakowska 25

    1 550 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    180 m²
    5 pokoi
    1996 rok
  • Targówek  · Warszawa · Mazowieckie

    12 982 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    70.1 m²
    4 pokoje
    2 piętro
    2007 rok
  • Stasi Las  · Stasi Las · Mazowieckie

    8687 zł / m²

    Radosna 10

    2 050 000 zł

    Do odświeżenia

    236 m²
    6 pokoi
    2014 rok
  • Jabłonna  · Jabłonna · Mazowieckie

    11 559 zł / m²

    Marmurowa 45

    565 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    48.88 m²
    2 pokoje
    parter
    2010 rok
  • Otwock  · Otwock · Mazowieckie

    16 804 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    45.23 m²
    2 pokoje
    parter

Stołeczne Centrum Nieruchomości

Dodaj pierwszą opinię

Inne agencje w okolicy