Tecnocasa Wrocław - Oddział I

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

Tecnocasa Wrocław - Oddział I to agencja nieruchomości z siedzibą w al. gen. Józefa Hallera 29A Wrocław. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

9Aktywnych ogłoszeń
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Aktywne ogłoszenia Tecnocasa Wrocław - Oddział I

  • Powstańców Śląskich  · Wrocław · Dolnośląskie

    13 633 zł / m²

    ul. Krucza 10

    495 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    36.31 m²
    2 pokoje
    2 piętro
    1972 rok
  • Powstańców Śląskich  · Wrocław · Dolnośląskie

    11 078 zł / m²

    ul. Jantarowa 6

    519 000 zł

    Do odświeżenia

    46.85 m²
    3 pokoje
    3 piętro
  • Powstańców Śląskich  · Wrocław · Dolnośląskie

    11 175 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    80.54 m²
    3 pokoje
    3 piętro
    2004 rok
  • Borek  · Wrocław · Dolnośląskie

    13 105 zł / m²

    ul. Wolbromska 9

    1 250 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    95.39 m²
    4 pokoje
    1 piętro
    1907 rok
  • Powstańców Śląskich  · Wrocław · Dolnośląskie

    13 518 zł / m²

    ul. Sztabowa 76

    830 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    61.4 m²
    3 pokoje
    4 piętro
    1970 rok
  • Powstańców Śląskich  · Wrocław · Dolnośląskie

    10 116 zł / m²

    Do odświeżenia

    54.37 m²
    4 pokoje
    3 piętro
    1970 rok
  • Żerniki  · Wrocław · Dolnośląskie

    9386 zł / m²

    ul. Rezedowa 55

    1 770 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    188.58 m²
    7 pokoi
    1995 rok
  • Borek  · Wrocław · Dolnośląskie

    10 858 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    55.17 m²
    2 pokoje
    3 piętro
    1987 rok
  • Borek  · Wrocław · Dolnośląskie

    12 372 zł / m²

    ul. Jastrzębia 22

    6 000 000 zł

    Do odświeżenia

    485 m²
    pokoi
    1920 rok

Tecnocasa Wrocław - Oddział I

Dodaj pierwszą opinię

Inne agencje w okolicy