Wellhome Real Estate

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

Wellhome Real Estate to agencja nieruchomości z siedzibą w Progi 1/1 Warszawa. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

8Aktywnych ogłoszeń
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Aktywne ogłoszenia Wellhome Real Estate

  • Wola  · Warszawa · Mazowieckie

    17 366 zł / m²

    ulica Łucka 20

    2 900 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    167 m²
    4 pokoje
    11 piętro
    1998 rok
  • Wola  · Warszawa · Mazowieckie

    19 540 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    97.24 m²
    4 pokoje
    11 piętro
  • Wola  · Warszawa · Mazowieckie

    22 000 zł / m²

    ulica Jana Kazimierza 17

    1 100 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    50 m²
    3 pokoje
    5 piętro
    2016 rok
  • Magdalenka  · Magdalenka · Mazowieckie

    14 021 zł / m²

    Okrężna 3

    6 800 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    485 m²
    8 pokoi
    2020 rok
  • Żoliborz  · Warszawa · Mazowieckie

    28 469 zł / m²

    ulica Kaliny Jędrusik 9

    1 500 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    52.69 m²
    2 pokoje
    4 piętro
    2017 rok
  • Wola  · Warszawa · Mazowieckie

    20 000 zł / m²

    ulica Hrubieszowska 7

    1 360 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    68 m²
    3 pokoje
    2 piętro
    1939 rok
  • Konstancin-Jeziorna  · Konstancin-Jeziorna · Mazowieckie

    17 927 zł / m²

    Warecka 25

    3 289 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    183.47 m²
    5 pokoi
  • Włochy  · Warszawa · Mazowieckie

    19 714 zł / m²

    ulica Wiktoryn 6

    592 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    30.03 m²
    2 pokoje
    7 piętro
    2023 rok

Wellhome Real Estate

Dodaj pierwszą opinię

Inne agencje w okolicy