Wilsons Nieruchomości

Świętokrzyska 20 / 311, 00-002 Warszawa

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

Wilsons Nieruchomości to agencja nieruchomości z siedzibą w Świętokrzyska 20 lok 311, 00-002, Warszawa, mazowieckie. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość.

95Aktywnych ogłoszeń
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Aktywne ogłoszenia Wilsons Nieruchomości

  • Mokotów  · Warszawa · Mazowieckie

    14 164 zł / m²

    Do remontu

    46.6 m²
    3 pokoje
    4 piętro
    1971 rok
  • Targówek  · Warszawa · Mazowieckie

    16 567 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    49.8 m²
    2 pokoje
    parter
    2008 rok
  • Mokotów  · Warszawa · Mazowieckie

    22 951 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    32.2 m²
    2 pokoje
    4 piętro
    1974 rok
  • Józefów  · Józefów · Mazowieckie

    18 572 zł / m²

    Willowa 6

    3 250 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    175 m²
    6 pokoi
    1980 rok
  • Praga-Południe  · Warszawa · Mazowieckie

    17 648 zł / m²

    ulica Londyńska 6

    660 000 zł

    Do odświeżenia

    37.4 m²
    2 pokoje
    1 piętro
    1959 rok
  • Mokotów  · Warszawa · Mazowieckie

    16 982 zł / m²

    ulica Batuty 3

    990 000 zł

    Do odświeżenia

    58.3 m²
    3 pokoje
    3 piętro
    1974 rok
  • Ochota  · Warszawa · Mazowieckie

    24 990 zł / m²

    ulica Sędziowska 2

    674 730 zł

    Do odświeżenia

    27 m²
    1 pokój
    parter
    1939 rok
  • Świętajno  · Świętajno · Warmińsko-mazurskie

    4995 zł / m²

    Grunwaldzka 19

    869 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    174 m²
    5 pokoi
    2024 rok
  • Jantar  · Jantar · Pomorskie

    14 834 zł / m²

    Bursztynowa 3

    890 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    60 m²
    2 pokoje
    2 piętro
    2020 rok
  • Wysoka  · Wysoka · Dolnośląskie

    12 097 zł / m²

    Radosna 5

    2 959 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    244.61 m²
    4 pokoje
    2005 rok

Wilsons Nieruchomości

Świętokrzyska 20 / 311

00-002 Warszawa

Dodaj pierwszą opinię

Inne agencje w okolicy