Hubert Wójcik

Agencja Woźniakowski Nieruchomości

 ()

O mnie

[email protected] jest doświadczonym specjalistą na rynku nieruchomości, który z pasją pomaga klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Od lat działa w branży, zapewniając profesjonalne i kompleksowe wsparcie.

Aktywne ogłoszenia Hubert Wójcik

  • Bałuty  · Łódź · Łódzkie

    7974 zł / m²

    Srebrna 19

    299 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    37.5 m²
    2 pokoje
    2 piętro
    1980 rok
  • Górna  · Łódź · Łódzkie

    7515 zł / m²

    Senatorska 58

    759 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    101 m²
    4 pokoje
    2 piętro
    1950 rok
  • Śródmieście  · Łódź · Łódzkie

    4715 zł / m²

    Pomorska 30

    348 900 zł

    Do odświeżenia

    74 m²
    3 pokoje
    parter
    1920 rok

Inni agenci

Transakcje
1
Ostatnia transakcja
około rok temu
Transakcje
0
Ostatnia transakcja
Transakcje
1
Ostatnia transakcja
6 miesięcy temu