Woźniakowski Nieruchomości

Złota 7/18, Warszawa

5/5

O agencji

Woźniakowski Nieruchomości to agencja nieruchomości z siedzibą w Marszałkowska 126/134, 00-008, Warszawa, mazowieckie. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość.

47Aktywnych ogłoszeń
5Transakcji
3Opinie

Opinie

  • Anna Charzyńska
    5/5

    Opinia wystawiona po spotkaniu z agentem

  • Nowakowski Ludwik
    5/5

    Opinia wystawiona w trakcie współpracy z agentem

  • Jolanta
    5/5

    Formalności związane za sprzedażą mieszkania przebiegły sprawnie i bez zakłuceń oraz zgodnie z oczekimaniami.

Agenci Woźniakowski Nieruchomości

Aktywne ogłoszenia Woźniakowski Nieruchomości

  • Częstochowa  · Częstochowa · Śląskie

    9275 zł / m²

    Gwiezdna 14

    230 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    24.8 m²
    1 pokój
    5 piętro
    1968 rok
  • Ochota  · Warszawa · Mazowieckie

    18 519 zł / m²

    Do odświeżenia

    35.1 m²
    2 pokoje
    4 piętro
    1968 rok
  • Dąbrowa Górnicza  · Dąbrowa Górnicza · Śląskie

    6739 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    29.68 m²
    1 pokój
    1 piętro
    1960 rok
  • Bałuty  · Łódź · Łódzkie

    7974 zł / m²

    Srebrna 19

    299 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    37.5 m²
    2 pokoje
    2 piętro
    1980 rok
  • Górna  · Łódź · Łódzkie

    7515 zł / m²

    Senatorska 58

    759 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    101 m²
    4 pokoje
    2 piętro
    1950 rok
  • Śródmieście  · Łódź · Łódzkie

    4715 zł / m²

    Pomorska 30

    348 900 zł

    Do odświeżenia

    74 m²
    3 pokoje
    parter
    1920 rok
  • Częstochowa  · Częstochowa · Śląskie

    5602 zł / m²

    Do odświeżenia

    36.6 m²
    2 pokoje
    10 piętro
    1980 rok
  • Dąbrowa Górnicza  · Dąbrowa Górnicza · Śląskie

    7400 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    120 m²
    4 pokoje
    1 piętro
    2017 rok
  • Częstochowa  · Częstochowa · Śląskie

    6539 zł / m²

    Aleja Wyzwolenia 10

    340 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    52 m²
    2 pokoje
    5 piętro
    1980 rok
  • Sosnowiec  · Sosnowiec · Śląskie

    5061 zł / m²

    Do remontu

    41.5 m²
    3 pokoje
    4 piętro
    1973 rok

Ostatnio sprzedane nieruchomości 

    Wola  · Warszawa · Mazowieckie

    ulica Pańska 57

    725 000 zł15 104 zł / m²09.02.2024
    48 m²
    3 pokoje
    1 piętro
    1966 rok

    Bielany  · Warszawa · Mazowieckie

    ulica Biograficzna 1

    723 000 zł14 755 zł / m²02.02.2024
    49 m²
    2 pokoje
    4 piętro
    2011 rok

    Bemowo  · Warszawa · Mazowieckie

    ulica Eugeniusza Szwankowskiego 2

    545 000 zł11 354 zł / m²13.11.2023
    48 m²
    2 pokoje
    3 piętro
    1979 rok

    Bielany  · Warszawa · Mazowieckie

    ulica Jana Kasprowicza 119A

    428 000 zł8231 zł / m²25.10.2023
    52 m²
    3 pokoje
    6 piętro
    2010 rok

    Mokotów  · Warszawa · Mazowieckie

    ulica Puławska 176/178

    517 000 zł13 973 zł / m²28.09.2023
    37 m²
    1 pokój
    1 piętro
    1953 rok

Opinie 3

  • Anna Charzyńska
    5/5

    Opinia wystawiona po spotkaniu z agentem

    ponad 2 lata temu
  • Nowakowski Ludwik
    5/5

    Opinia wystawiona w trakcie współpracy z agentem

    ponad 2 lata temu
  • Jolanta
    5/5

ponad 2 lata temu

Woźniakowski Nieruchomości

Złota 7 / 1

00-019 Warszawa

5.0
3 opinie
Skontaktuj się z agencją

Inne agencje w okolicy