Malwina Misztal

Agencja Woźniakowski Nieruchomości

 ()

O mnie

[email protected] jest agentem nieruchomości współpracującym z agencją Woźniakowski Nieruchomości. Doświadczony specjalista na rynku nieruchomości, który z pasją pomaga klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Od lat działa w branży, zapewniając profesjonalne i kompleksowe wsparcie.

Aktywne ogłoszenia Malwina Misztal

  • Ksawerów  · Ksawerów · Łódzkie

    6741 zł / m²

    Szkolna 15

    390 000 zł

    Do odświeżenia

    57.86 m²
    4 pokoje
    parter
    1975 rok

Inni agenci

Transakcje
0
Ostatnia transakcja
Transakcje
0
Ostatnia transakcja
Edyta Gajewska - agent nieruchomości

Edyta Gajewska

5 / 5 (14)
Transakcje
21
Ostatnia transakcja
9 dni temu