MONIKA GRZYBOWSKA

Agencja Freedom Oddział Lublin

Skontaktuj się z agentem
 ()

O mnie

[email protected] jest agentem nieruchomości współpracującym z agencją Freedom Oddział Lublin. Doświadczony specjalista na rynku nieruchomości, który z pasją pomaga klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Od lat działa w branży, zapewniając profesjonalne i kompleksowe wsparcie.

Aktywne ogłoszenia MONIKA GRZYBOWSKA

  • Turka  · Turka · Lubelskie

    8607 zł / m²

    Jaśminowa 1

    568 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    66 m²
    3 pokoje
    3 piętro
    2007 rok
  • Łęczna  · Łęczna · Lubelskie

    8700 zł / m²

    Kościuszki 26

    348 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    40 m²
    2 pokoje
    8 piętro
    1985 rok
  • Palikije Pierwsze  · Palikije Pierwsze · Lubelskie

    8640 zł / m²

    17

    648 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    75 m²
    1 pokój
    2015 rok

Inni agenci

Szymon Milewski - agent nieruchomości

Szymon Milewski

5 / 5 (15)
Transakcje
1
Ostatnia transakcja
prawie 2 lata temu
Transakcje
5
Ostatnia transakcja
2 miesiące temu
Transakcje
0
Ostatnia transakcja