Michał Gwardzik

Agencja Eastate

 ()

O mnie

Michał Gwardzik jest doświadczonym specjalistą na rynku nieruchomości, który z pasją pomaga klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Od lat działa w branży, zapewniając profesjonalne i kompleksowe wsparcie.

Aktywne ogłoszenia Michał Gwardzik

  • Reda  · Reda · Pomorskie

    6218 zł / m²

    Dębowe Zacisze 12

    1 399 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    225 m²
    7 pokoi
    1983 rok
  • Władysławowo  · Władysławowo · Pomorskie

    4941 zł / m²

    Trałowa 9

    2 090 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    423 m²
    pokoi
    2008 rok
  • Oksywie  · Gdynia · Pomorskie

    12 360 zł / m²

    Do odświeżenia

    25.89 m²
    1 pokój
    parter
    1975 rok

Inni agenci

Transakcje
0
Ostatnia transakcja
Jakub Dziadak - agent nieruchomości

Jakub Dziadak

5 / 5 (11)
Transakcje
13
Ostatnia transakcja
11 miesięcy temu
Łukasz Soroski - agent nieruchomości

Łukasz Soroski

5 / 5 (22)
Transakcje
0
Ostatnia transakcja