Eastate

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

Eastate to agencja nieruchomości z siedzibą w Młynarska 7 Warszawa. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

166Aktywnych ogłoszeń
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Agenci Eastate

Aktywne ogłoszenia Eastate

  • Praga-Południe  · Warszawa · Mazowieckie

    10 656 zł / m²

    ulica Łukowska 6

    650 000 zł

    Do remontu

    61 m²
    4 pokoje
    7 piętro
    1980 rok
  • Załęska Hałda-Brynów  · Katowice · Śląskie

    8673 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    59.38 m²
    3 pokoje
    2 piętro
    1984 rok
  • Chorzów  · Chorzów · Śląskie

    7980 zł / m²

    Dworcowy 1

    790 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    99 m²
    3 pokoje
    2 piętro
    1910 rok
  • Praga-Północ  · Warszawa · Mazowieckie

    15 000 zł / m²

    ulica Wiosenna 2

    555 000 zł

    Do odświeżenia

    37 m²
    2 pokoje
    5 piętro
    1975 rok
  • Bytom  · Bytom · Śląskie

    6609 zł / m²

    Wincentego Janasa 4

    385 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    58.26 m²
    2 pokoje
    2 piętro
  • Mokotów  · Warszawa · Mazowieckie

    22 951 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    32.2 m²
    2 pokoje
    4 piętro
    1974 rok
  • Wola  · Warszawa · Mazowieckie

    31 027 zł / m²

    ulica Grzybowska 61

    2 650 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    85.41 m²
    4 pokoje
    10 piętro
    2009 rok
  • Bytom  · Bytom · Śląskie

    4942 zł / m²

    Floriańska 7

    240 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    48.57 m²
    2 pokoje
    2 piętro
    1938 rok
  • Głowno  · Głowno · Łódzkie

    7620 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    163.92 m²
    5 pokoi
    2012 rok
  • Wola  · Warszawa · Mazowieckie

    21 939 zł / m²

    ulica Grzybowska 39

    1 075 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    49 m²
    3 pokoje
    1 piętro
    1972 rok

Eastate

Dodaj pierwszą opinię

Inne agencje w okolicy