Sandra Małaszewicz-Gurevich

Agencja Freedom Józefów

Skontaktuj się z agentem
5/5 ()

O mnie

Oddana i pełna pasji licencjonowana pośredniczka nieruchomości, licencja nr 29562. Osoba komunikatywna, zorientowana na potrzeby klientów, co pozwala jej na budowanie długotrwałych relacji opartych na zaufaniu. W pracy stawia na uczciwość, rzetelność oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Kierując się pasją do nieruchomości stawia na ciągłe doskonalenie się i badanie nowych trendów w branży. Poza życiem zawodowym, jest osobą bardzo...

Aktywne ogłoszenia Sandra Małaszewicz-Gurevich

  • Praga-Południe  · Warszawa · Mazowieckie

    19 506 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    42.5 m²
    2 pokoje
    4 piętro
    2025 rok
  • Ursus  · Warszawa · Mazowieckie

    16 769 zł / m²

    ulica Herbu Oksza 14

    1 149 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    68.52 m²
    4 pokoje
    2 piętro
  • Wilanów  · Warszawa · Mazowieckie

    24 230 zł / m²

    ulica Sarmacka 27

    999 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    41.23 m²
    2 pokoje
    3 piętro
    2024 rok

Opinie 2

  • Maciej Całka
    5/5

    Profesjonalna, uczciwa i szybka sprzedaż mieszkania. Bardzo dobra współpraca z panią Sandrą z oddziału w Józefowie.

    12 miesięcy temu
    Opinia z Google
  • Anna G
    5/5

    Dziękuję bardzo za profesjonalną pomoc ze strony Pani Sandry z oddziału w Józefowie. Dzięki niej szybko udało mi się sprzedać działkę. Zajmowałam się tym po raz pierwszy i w sumie nie wiedziałam co i jak zrobić. Pani Sandra już od samego początku wykazała się kompleksowym wsparciem przy załatwianiu niezbędnej dokumentacji. Myślę że gdybym miała sprzedawać sama to bym się pogubiła. W przypadku Pani Sandry od pierwszego do ostatniego spotkania cały proces przebiegał sprawnie i szybko.

    ponad rok temu
    Opinia z Google

Inni agenci

Transakcje
8
Ostatnia transakcja
12 miesięcy temu
Tomasz Jurowicz - agent nieruchomości

Tomasz Jurowicz

5 / 5 (10)
Transakcje
1
Ostatnia transakcja
2 miesiące temu
Ewa Borecka - agent nieruchomości

Ewa Borecka

5 / 5 (4)
Transakcje
5
Ostatnia transakcja
12 miesięcy temu
5.0