Biuro nieruchomości
Ursynów

+48 664 960 560kontakt@sonarhome.pl

Informacje o dzielnicy
Ursynów

Liczba budynków mieszkalnych8391 budynków
Dominująca zabudowa1-piętrowa

Analiza dzielnicy Ursynów

  • W dzielnicy Ursynów wykonaliśmy dotychczas 46579 wycen.
  • Średni rok budowy wycenianych przez nas mieszkań w tej dzielnicy to 1994.
  • Najdroższą ulicą w tej okolicy jest ulica Dzwonnicza. Średnia cena za metr kwadratowy wyniosła na niej 13 153 zł / m².
  • Cena za m² w dzielnicy Ursynów wynosi obecnie 11 608 zł / m².

Agenci nieruchomości w dzielnicy Ursynów

Poznaj opinie naszych klientów

Bardzo profesjonalna obsługa. Dobra komunikacja. Pani Karolina Trochimska i Pani Aleksandra bardzo pomocne w przygotowaniu transakcji. Polecam.
Dariusz Rudziewicz
O współpracy z firmą SonarHome SA mogę wyrazić się wyłącznie POZYTYWNIE. Sprawa sprzedaży była troszkę skomplikowana, ale nie miało to wpływu na dalszą współpracę z Panią Adą Zagrodzką. Kompetencja i profesjonalizm Pani Ady została zauważona już przy pierwszym spotkaniu i tak pozostało aż do momentu oddania kluczy czyli zamknięcia sprzedaży. Nasza komunikacja telefoniczna i mailowa w trakcie trwania sprzedaży - wzorowa .Dziś mogę powiedzieć, że firma SonarHome SA jest godna polecenia a jej przedstawicielka Pani Ada Zagrodzka to bardzo mocny FILAR tej firmy. Pozdrawiam.
Roman
Sprawna, rzetelna firma dobrze współpracująca z klientami. Sprawna wycena, dobra realizacja transakcji sprzedaży naszego mieszkania, negocjacja akceptowalnej dla obu stron ceny (Św. Mikłaja nie ma!!). Pani Ada kulturalnie i profesjonalnie przeprowadziła wszystkie operacje zachowując spokój i panując cały czas nad sytuacją.
Jacek K.
Choć do transakcji ostatecznie nie doszło (SonarHome nie ponosi w tym przypadku żadnej winy !), to po moich pozytywnych doświadczeniach czuję się niejako w obowiązku wyrazić moją opinię o firmie i jej przedstawicielu. Od początku: błyskawiczna i konkretna reakcja na moje zapytanie, ustalenie i dotrzymanie co do minuty umówionego terminu (co było potrzebne kilkakrotnie). Telefon z ostrzeżeniem o możliwości nie dotrzymania terminu z powodu np. sytuacji drogowej. Pan Emil - jako przedstawiciel firmy i doradca klienta - bardzo kulturalny, słuchający klienta i starający się wyjść na przeciw jego wymaganiom i oczekiwaniom. Pan Fotograf: uprzejmy, kulturalny i bardzo sprawny. W sumie - oceniam moją współpracę z SonarHome bardzo pozytywnie. Firma jest jak najbardziej godna polecenia.
Kazimierz S.
Opinie o firmie zostały dodane na naszym profilu Google

Sprzedaj nam swoje mieszkanie

Zacznij od wypełnienia formularza

Informacje o mieszkaniu

Najczęstsze pytania

Biuro nieruchomości w dzielnicy Ursynów

Biuro nieruchomości Warszawa Ursynów to z pewnością biuro, które nie może narzekać na brak klientów - ta dzielnica stolicy już od dawna cieszy się ogromną popularnością. Ursynów położony jest w południowej części miasta, graniczy z takimi dzielnicami jak Mokotów, Włochy i Wilanów oraz gminami sąsiadującymi z Warszawą, czyli z Piasecznem, Konstancinem-Jeziorną oraz Lesznowolą. Dzielnica liczy ok. 137 tys. mieszkańców i jest największym zespołem osiedlowym stolicy. Ursynów, od którego nazwę wzięła dzielnica, powstał w latach 1775-1780. Obszar dzisiejszego Ursynowa włączono jednak do Warszawy dość późno, bo dopiero w 1951 r.

Warszawa Ursynów biuro nieruchomości - jaką agencję wybrać?

Porównując agencje nieruchomości Warszawa Ursynów warto zwrócić uwagę na to, jakie dokładnie usługi oferują swoim klientom i jaki jest ich zakres. Jak sprawdzić biuro nieruchomości i to co oferuje? W pierwszej kolejności warto zajrzeć na stronę internetową danej agencji. SonarHome oferuje swoim klientom, oprócz bezpłatnej wyceny, opcję szybkiej sprzedaży nieruchomości (iBuying) oraz sprzedaż mieszkania lub lokalu na wolnym rynku (w ramach oferty Digital Broker). Co istotne, w obu wypadkach ekspert SonarHome doradza klientowi i pomaga w formalnościach na każdym etapie sprzedaży nieruchomości w Warszawie.

Jakie są usługi i atrakcje w Warszawie Ursynów?

Mieszkańcom pobliskich miejscowości Ursynów może kojarzyć się przede wszystkim z Parkiem Natolińskim, Pałacem Krasińskim i Parku Kultury mieszczącym się w Powsinie - to atrakcje Ursynowa, które cieszą się dużą popularnością nie tylko wśród warszawiaków, ale również mieszkańców całej aglomeracji warszawskiej. Ursynów kryje jednak znacznie więcej atrakcji, takich jak chociażby Górka Kazurka (znana też jako Wzgórze Trzech Szczytów) czy, będący ulubionym miejscem rekreacji wielu mieszkańców tej dzielnicy, Las Kabacki. Warto zresztą dodać, że na Ursynowie znajduje się sporo terenów zielonych - wielu spacerowiczów wybiera się zwłaszcza do Parku Moczydełko czy Parku przy Bażantarni. Ursynów jest też dzielnicą dość dobrze skomunikowaną z centrum miasta. To właśnie tam ma swój początek ma pierwsza linia metra; na terenie Ursynowa funkcjonują stacje Kabaty, Natolin, Imielin, Stokłosy i Ursynów. Oprócz tego mieszkańcy dzielnicy mogą również podróżować autobusami. Pewnym minusem jest to, że na Ursynów nie kursują natomiast tramwaje. Osoby, które dopiero zamieszkały w tej dzielnicy, mogą zastanawiać się, gdzie zjeść na Ursynowie. Oferta gastronomiczna jest dość bogata; bez żadnego problemu można znaleźć restauracje serwujące kuchnie całego świata. Na mapie Ursynowa pojawia się również coraz więcej lokali podających dania wegańskie i wegetariańskie. Rodzice i osoby, które planują w najbliższym czasie założenie rodziny mogą natomiast zastanawiać się, jaka jest oferta edukacyjna Ursynowa. Na terenie dzielnicy znajdują się wprawdzie zarówno żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe i średnie, jednak - ze względu na gęstość zaludnienia w tym rejonie stolicy - liczba placówek edukacyjnych jest zdecydowanie za mała w stosunku do potrzeb.

Warszawa Ursynów - czy warto zamieszkać?

Ursynów to jedna z najczęściej wybieranych dzielnic do zamieszkania. Dobrze skomunikowana z centrum i zielona, wyróżnia się dobrą ofertą gastronomiczną i handlową. Na Ursynowie nie brakuje też miejsc do rekreacji i aktywnego spędzania wolnego czasu - co jest dla wielu osób coraz istotniejsze. Warto jednocześnie pamiętać, że gęstość zaludnienia na terenie dzielnicy jest dość duża; osoby, którym zależy na ciszy i spokoju, powinny rozważyć wybór innej dzielnicy.