Biuro nieruchomości
Wola

+48 664 960 560kontakt@sonarhome.pl

Informacje o dzielnicy
Wola

Liczba budynków mieszkalnych3799 budynków
Dominująca zabudowa1-piętrowa

Analiza dzielnicy Wola

  • W dzielnicy Wola wykonaliśmy dotychczas 84062 wycen.
  • Średni rok budowy wycenianych przez nas mieszkań w tej dzielnicy to 1980.
  • Najdroższą ulicą w tej okolicy jest Rondo Ignacego Daszyńskiego. Średnia cena za metr kwadratowy wyniosła na niej 16 955 zł / m².
  • Cena za m² w dzielnicy Wola wynosi obecnie 13 546 zł / m².

Agenci nieruchomości w dzielnicy Wola

Poznaj opinie naszych klientów

Sprzedałem mieszkanie Firmie SonarHome, były problemy z księga wieczystą. Pani Zuzanna bardzo pomagała przy uzupełnianiu dokumentów , podawała nawet numery telefonów ,gdzie zadzwonić i o jaki dokument poprosić. Pani Zuzanna to chodzący profesjonalizm. Po uzyskaniu wszystkich dokumentów, transakcja sprzedaży przebiegła szybko i bezproblemowo. Polecam Firmę SonarHome.
Ryszard
O współpracy z firmą SonarHome mogę się wyrażać wyłącznie w samych superlatywach. Zakup mieszkania przebiegł sprawnie, bezproblemowo i bezstresowo w bardzo miłej atmosferze. Pani Zuzanna była pomocna w każdej kwestii. Pełen profesjonalizm. A mieszkanie piękne i wspaniale przygotowane. Jesteśmy szczęśliwi. Polecam!!!
Piotr Cz.
Opinie o firmie zostały dodane na naszym profilu Google

Sprzedaj nam swoje mieszkanie

Zacznij od wypełnienia formularza

Informacje o mieszkaniu

Najczęstsze pytania

Biuro nieruchomości w dzielnicy Wola

Biuro nieruchomości Warszawa Wola, niezależnie od tego, gdzie konkretnie jest położone, z pewnością nie może narzekać na brak klientów - osoby, które chcą mieszkać możliwie jak najbliżej centrum miasta, często wybierają właśnie Wolę. Wolę zamieszkuje ponad 141 tys. osób.; gęstość zaludnienia jest duża, bo wynosi ponad 7300 osób na kilometr kwadratowy. Wszystko przez to, że Wola to stosunkowo niewielka dzielnica, ale o wysokiej zabudowie, przez co bywa nazywana “warszawskim Manhattanem”. Dzielnica graniczy ze Śródmieściem, Ochotą, Włochami, Bemowem i Żoliborzem.

Warszawa Wola biuro nieruchomości

W takiej dzielnicy jak Warszawa Wola biuro nieruchomości musi funkcjonować - jeśli chce mieć klientów. Klienci mogą jednak zastanawiać się, jak wybrać biuro nieruchomości i czym się przy tym kierować. W pierwszej kolejności warto zapoznać się z ofertą agencji i sprawdzić, do jakich klientów jest kierowana. Na przykład w SonarHome usługa iBuying będzie świetnym wyborem dla osób, które chcą jak najszybciej sprzedać nieruchomość, z kolei usługa Digital Broker została zaprojektowana z myślą o właścicielach mieszkań czy domów, którzy chcą dokonać transakcji sprzedaży na wolnym rynku i otrzymać możliwie jak najwyższą kwotę. Warto również sprawdzić, jakie działania obejmuje dana usługa. W SonarHome eksperci towarzyszą i pomagają klientowi na każdym etapie transakcji, doradzając, zajmując się niezbędnymi formalnościami i proponując najlepsze rozwiązania.

Jakie są usługi i atrakcje w Warszawa Wola?

Warszawa Wola - co warto zobaczyć? Jedną z największych atrakcji dzielnicy jest bez wątpienia Muzeum Powstania Warszawskiego. To obowiązkowy punkt wielu wycieczek z całego kraju. Innym muzeum, często odwiedzanym przez turystów, jest Muzeum Woli. Miłośnikom gastronomii Wola może z kolei kojarzyć się ze stacją Warszawa Główna. Na jej terenie, w letnie wieczory, odbywa się nocny targ gastronomiczny, na którym można kupić przekąski, napoje i dania z food trucków i stoisk restauracji z całego miasta. Dzięki temu łatwo można spróbować wielu różnych kuchni - bez potrzeby odwiedzania lokali w różnych części miasta. Dla miłośników próbowania nowych smaków innym kultowym miejscem na mapie Woli jest bez wątpienia Hala Gwardii. Mocną stroną Woli jest też infrastruktura handlowo-usługowa. Mieszkańcy tej dzielnicy chętnie odwiedzają Centrum Handlowe Arkadia (położone na granicy Śródmieścia, Woli i Żoliborza) oraz Centrum Handlowe Wola Park (zlokalizowane bliżej Bemowa). Ogromną popularnością cieszy się też Hala Mirowska, czyli dwie ogromne hale targowe, na których można kupić m.in. świeże owoce i warzywa, przyprawy, mięso czy ryby w atrakcyjnych cenach. Warszawska Wola świetnie wypada na tle innych dzielnic stolicy również pod względem komunikacji. Obecnie funkcjonuje tu pięć stacji linii metra M2, dzięki czemu mieszkańcy Woli mogą szybko dostać się zarówno do centrum, jak i na drugą stronę Wisły. Oprócz tego na terenie Woli kursuje aż kilkanaście linii tramwajowych. Mieszkańcy mogą również przemieszczać się autobusami miejskimi. Nieco gorzej Wola wypada, jeśli chodzi o tereny zielone i rekreacyjne, choć jednocześnie warto pamiętać, że na jej terenie znajduje się kilka parków - m.in. Lasek na Kole, Park Moczydło czy Park im. Edwarda Szymańskiego.

Warszawa Wola - czy warto zamieszkać?

Dlaczego warto mieszkać na Woli? To dzielnica położona praktycznie w centrum miasta, z dobrym dojazdem w inne rejony stolicy, o świetnej infrastrukturze handlowo-usługowej, z bogatą ofertą gastronomiczną. Z tego względu zdecydowanie warto rozważyć zakup nieruchomości na Woli.