Sprzedaj mieszkanie w 7 dni

Zależy Ci na szybkiej sprzedaży mieszkania w korzystnej cenie? Uzyskaj indywidualną ofertę zakupu Twojej nieruchomości. 

Wypełnij formularz i otrzymaj naszą ofertę. 

Uzupełnij informacje o mieszkaniu

Informacje o mieszkaniu
W jakim czasie chciałbyś/łabyś sprzedać swoje mieszkanie?
1000+

sprzedanych mieszkań

1 500 000+

wycenionych mieszkań w Polsce

5 lat

działamy na rynku nieruchomości

Jak działa oferta bezpośredniej sprzedaży?

 1. 1

  Zgłoszenie online

  Wystarczy, że odpowiesz na kilka pytań dotyczących mieszkania na sprzedaż i wyślesz formularz online. Lokalny doradca zadzwoni i umówi się z Tobą na krótkie spotkanie, aby poznać Twoje oczekiwania i przedstawić możliwości współpracy.

 2. 2

  Wizyta w mieszkaniu i propozycja zakupu

  Podczas wizyty będziemy mogli poczuć unikalny charakter mieszkania, jak również podzielić się z Tobą ekspercką wiedzą, o tym, co aktualnie dzieje się na rynku nieruchomości. Pamiętaj — porządek w mieszkaniu nie ma wpływu na naszą ofertę, dlatego nie przejmuj się sprzątaniem. Po spotkaniu otrzymasz od doradcy indywidualną propozycję kupna Twojej nieruchomości.

 3. 3

  Dokumenty i formalności

  Po akceptacji naszej oferty zawieramy umowę rezerwacyjną. Następnie wspieramy Cię w procesie zebrania wszelkich dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji.

 4. 4

  Przelew i odbiór mieszkania

  Sprzedane! Finalizujemy transakcję u notariusza. Gotówka jest na Twoim koncie tak szybko, jak to możliwe. W uzgodnionym terminie odbieramy mieszkanie i załatwiamy ostatnie formalności. Proces przekazania mieszkania planujemy tak, aby był dla Ciebie jak najmniej uciążliwy.

Sprawdzam ofertę

Poznaj usługę iBuying

Dlaczego warto skorzystać z oferty zakupu bezpośredniego?

 • Proces sprzedaży możemy zamknąć nawet w 7 dni! Dostosujemy się do twojego harmonogramu. Potrzebujesz więcej czasu na przeprowadzkę albo chcesz zawrzeć umowę przedwstępną z odroczonym terminem sprzedaży? Nie ma problemu, poczekamy.

 • Nie marnujesz czasu na remonty i spotkania z potencjalnymi zainteresowanymi. Już po pierwszym spotkaniu otrzymujesz ofertę, która gwarantuje Ci sprzedaż mieszkania. To wygodne i bezpieczne rozwiązanie. Pomożemy Ci także ze wszystkimi formalnościami.

 • Nasze transakcje odbywają się zawsze z udziałem renomowanych kancelarii notarialnych. Mieszkanie kupujemy za gotówkę.

Sprawdzam ofertę

Nasi klienci o sprzedaży mieszkania

Proces sprzedaży mieszkania był szybki, łącznie trwał 7 dni. Cały czas kontaktowała się się z nami Pani Karolina Trochimska i to Ona czuwała nad sprawnym przebiegiem transakcji. Jest kompetentna, profesjonalna i bardzo miła. Współpracę z SonarHome oceniam bardzo dobrze i POLECAM.
Marzena J.-B.
Serdecznie polecam SonarHome jako pośrednika w zakupie nieruchomości. Fantastyczna, profesjonalna, rzeczowa, elastyczna i terminowa obsługa. Pani Karolina T. jako przedstawiciel firmy przeprowadziła zakup nieruchomości na najwyższym poziomie! Przy tak poważnej decyzji jak zakup mieszkania profesjonalne wsparcie miało dla mnie ogromne znaczenie. Chciałabym na swojej drodze spotykać samych takich profesjonalistów jak Pani Karolina.
Emilia D.
Transakcja została przeprowadzona bardzo sprawnie z dużym wsparciem przy załatwianiu wszystkich formalności niezbędnych do jej sfinalizowania. Miła i kompetentna obsługa. Polecam.
Romuald Cz.
SonarHome przedstawił mi najlepszą ofertę ze wszystkich działających w Warszawie skupów nieruchomości. Cały proces przebiegł bardzo sprawnie i z czystym sumieniem polecam współpracę z Panią Karoliną, która była bardzo pomocna. Zdecydowane 5 gwiazdek.
Piotr Ch.
SonarHome działa bardzo sprawnie, rzetelnie, odpowiedzialnie! Pani Ada Zagrodzka jest niezastąpiona. Przeprowadziła kupno mieszkania od nas w przysłowiowe 7 dni! Czytając w Internecie reklamę SonarHome nie wierzyłam, że to prawda. A jednak prawda! Wszystko przebiegło zgodnie z planem. Pani Ado, dziękujemy!
Elżbieta G.
Wysoki profesjonalizm, Rzetelność w przedstawieniu ofert , znajomość rynku szybka reakcja na pojawiające się pytania oraz wysoka kultura osobista osób prowadzących transakcję.
Wacław Ś.
Opinie o firmie zostały dodane na naszym profilu Google

O SonarHome

Jesteśmy ekspertem od rynku nieruchomości. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, planujemy strategię działania i proponujemy najlepsze rozwiązania. Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy na rynek usługę iBuyingu, czyli najwygodniejszy sposób sprzedaży nieruchomości - bezpośrednio, za gotówkę, na świetnych warunkach.
Sprawdzam ofertę

Najczęstsze pytania

  Aby zgłosić chęć sprzedaży mieszkania, wystarczy wypełnić formularz na stronie SonarHome. Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się telefonicznie, aby przedstawić możliwości sprzedaży i wybrać najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. 

  Jesteśmy w stanie sfinalizować transakcję kupna/sprzedaży nawet w 7 dni. Możliwość realizacji transakcji i jej szybkość zależą jednak od sytuacji prawnej mieszkania oraz zebrania dokumentów wymaganych do sprzedaży. Zawsze staramy się być elastyczni i dostosować do klienta w kwestii terminu sprzedaży, dlatego jeśli potrzebujesz więcej czasu na przeprowadzkę, albo chcesz zawrzeć umowę przedwstępną z odroczonym terminem sprzedaży - poczekamy. 

  Zgłoszenie mieszkania i otrzymanie oferty zakupu od SonarHome są całkowicie bezpłatne i nie niosą za sobą żadnych zobowiązań. 

  O cenie zakupu decydują informacje zebrane przez doradcę nieruchomości podczas wizyty w mieszkaniu. Oprócz automatycznej wyceny bierzemy pod uwagę także m.in. stan prawny mieszkania, wygląd lokalu i budynku, stan klatki schodowej, wielkość balkonu, stan instalacji, miejsce parkingowe, regulację gruntów, widok z okien, popyt na mieszkania w tym rejonie - wszystkie te zmienne mogą podnieść lub obniżyć naszą propozycję cenową w stosunku do pierwotnej wyceny.

  Po wysłaniu formularza, lokalny doradca nieruchomości skontaktuje się z Tobą i ustali termin spotkania w mieszkaniu. Doradca na spotkaniu pokaże Ci szczegółowy raport dotyczący mieszkania oraz sytuacji na rynku nieruchomości w okolicy, sprawdzi dokumenty i stan techniczny zgłoszonego mieszkania. Na tej podstawie doradca ustali wstępny zakres oferty oraz omówi wszystkie opcje sprzedaży. Umowę o współpracy możemy podpisać od razu na miejscu. Jeśli Twoja sytuacja wymaga bardziej pogłębionej analizy, nasz doradca zbierze niezbędne dane i w ciągu 48h od skompletowania danych wróci z potwierdzeniem ostatecznej oferty zakupu przez SonarHome. Pamiętaj — porządek w mieszkaniu nie ma wpływu na naszą ofertę, dlatego nie przejmuj się sprzątaniem.

  Oferta bezpośredniej sprzedaży do partnera SonarHome jest dostępna w wybranych miastach w Polsce. W każdym mieście możesz się umówić na darmową konsultację z lokalnym ekspertem, które przedstawi Ci dostępne warianty sprzedaży.