Znajdź najlepszego agenta, który z sukcesem sprzeda Twoje mieszkanie

Sprzedaż nieruchomości nigdy nie była tak prosta. Wykonaj bezpłatną wycenę swojego mieszkania i zyskaj doradcę ds. nieruchomości, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez transakcję. 

Wyślij formularz i zagwarantuj sobie wsparcie lokalnego eksperta na każdym etapie sprzedaży. 

Uzupełnij informacje o mieszkaniu

Informacje o mieszkaniu
W jakim czasie chciałbyś/łabyś sprzedać swoje mieszkanie?
1000

sprzedanych mieszkań

1 500 000

wycenionych mieszkań

5 lat

na rynku nieruchomości

Dlaczego warto współpracować z agentem poleconym przez SonarHome?

Satysfakcja gwarantowana

Prowadzimy staranną selekcję partnerów, dlatego połączymy Cię z agentem, który ma doskonałe opinie i wysoką skuteczność w sprzedaży. W przypadku niezadowolenia z obsługi – polecimy Ci innego agenta.

Ustalenie optymalnej ceny sprzedaży

Podczas oględzin nieruchomości doradca zbada Twoje oczekiwania i potrzeby, a następnie wspólnie ustalicie optymalną cenę sprzedaży nieruchomości.

Szeroki zakres działań

Działalność współpracujących z nami ekspertów wykracza poza standardowe zadania agenta. Poznaj wszechstronne usługi naszych doradców.

Co konsultacja z agentem wnosi do wyceny?

Wypełniając formularz, otrzymasz od nas wiarygodną wycenę nieruchomości, opartą o cechy mieszkania, unikalne oferty sprzedaży z portali oraz ceny transakcyjne podobnych lokali w okolicy. Pozostają jednak czynniki, które są niemożliwe do uchwycenia statystycznie, na przykład: widok z okien, ekspozycja mieszkania, stan instalacji, stan klatki schodowej, ogródek, klimat mieszkania oraz jego indywidualny potencjał aranżacyjny. Agent, biorąc pod uwagę te cechy, potwierdza wycenę lub modyfikuje jej wartość, by ostateczna cena była rynkowa i satysfakcjonująca dla sprzedającego.

Jak weryfikujemy naszych partnerów?

Na bieżąco analizujemy wyniki współpracujących z nami doradców, biorąc pod uwagę liczbę sfinalizowanych transakcji oraz czas ich trwania. Już na wstępie możesz wybrać, czy chcesz spotkać się z rekomendowanym przez nas agentem, czy porównać oferty kilku lokalnych biur.

Dodatkowo na różnych etapach transakcji nasz dział Customer Care kontaktuje się z wybranymi klientami, by ocenili obsługę przypisanego do nich doradcy. Jako SonarHome dzielimy się własnym doświadczeniem w zakresie kupna i sprzedaży nieruchomości, chętnie odpowiadając na wszelkie pytania i wątpliwości klientów. W przypadku zgłoszonych uwag i niezadowolenia z obsługi – jesteśmy w stanie polecić innego agenta.

Zgłaszam mieszkanie

Jakie zadania wykona dla Ciebie agent?

Klienci doceniają wszechstronną obsługę polecanych przez nas agentów. Zobacz, w jakich zadaniach może wyręczyć Cię agent.

Konsultacja rozpoczyna się od analizy potrzeb, interpretacji raportu oraz opisu trendów i tendencji panujących na rynku.

Przygotowanie mieszkania do sprzedaży nie ogranicza się do wykonania sesji zdjęciowej i napisania ogłoszenia – czynności te poprzedza profesjonalne sprzątanie (niekiedy również drobne prace remontowe) oraz home staging.

Na aktywne poszukiwanie nabywcy składają się prezentacje indywidualne, organizacja dni otwartych, podbicia na portalach ogłoszeniowych oraz działania marketingowe.

Po wybraniu najkorzystniejszej oferty agent odpowiedzialny jest za pełną obsługę prawną – troszczy się o kwestie formalne oraz najkorzystniejsze zapisy umowne, poleca zaufanego notariusza i – dla bezpieczeństwa klienta – uczestniczy we wszystkich czynnościach.

Opinie zadowolonych klientów

O profesjonalizmie współpracujących z nami agentów świadczą opinie zadowolonych klientów – zarówno te przekazywane do działu Customer Care, jak i publikowane w Google.

Klienci są szczególnie zadowoleni z profesjonalnej obsługi oraz pełnego wsparcia na każdym etapie transakcji.

  • Rzetelna analiza danych z darmowego raportu z wyceną
  • Przygotowanie indywidualnej strategii sprzedaży mieszkania
  • Szeroka promocja oferty i aktywne poszukiwanie nabywcy
  • Sfinalizowanie transakcji i dopełnienie formalności

Znajdź idealnego agenta i przekonaj się, jak prosta może być sprzedaż nieruchomości