GM ESTATE GROUP

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

GM ESTATE GROUP to agencja nieruchomości z siedzibą w ul. Bogucicka 2 Katowice. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

25Aktywnych ogłoszeń
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Aktywne ogłoszenia GM ESTATE GROUP

  • Ruda Śląska · Śląskie

    7243 zł / m²

    253 500 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    35 m²
    2 pokoje
    2 piętro
  • Śródmieście  · Katowice · Śląskie

    5492 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    122 m²
    9 pokoi
    3 piętro
  • Chorzów  · Chorzów · Śląskie

    8500 zł / m²

    Odrowążów 13

    212 500 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    25 m²
    1 pokój
    1 piętro
  • Ruda Śląska · Śląskie

    7767 zł / m²

    233 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    30 m²
    2 pokoje
    1 piętro
  • Śródmieście  · Katowice · Śląskie

    5648 zł / m²

    Stefana Batorego 5

    689 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    122 m²
    9 pokoi
    3 piętro
  • Koszutka  · Katowice · Śląskie

    14 280 zł / m²

    Katowicka 61

    676 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    47.34 m²
    2 pokoje
    4 piętro
    2025 rok
  • Załęże  · Katowice · Śląskie

    9115 zł / m²

    Ślusarska 5

    382 800 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    42 m²
    3 pokoje
    2 piętro
  • Wełnowiec-Józefowiec  · Katowice · Śląskie

    9401 zł / m²

    Modelarska 1

    276 460 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    29.41 m²
    2 pokoje
    2 piętro
  • Ruda Śląska  · Ruda Śląska · Śląskie

    9190 zł / m²

    Emanuela Imieli 8

    340 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    37 m²
    3 pokoje
    parter
  • Gliwice  · Gliwice · Śląskie

    5186 zł / m²

    Wrocławska 13

    700 000 zł

    Do odświeżenia

    135 m²
    4 pokoje
    1 piętro

GM ESTATE GROUP

Dodaj pierwszą opinię

Inne agencje w okolicy