RANDALL INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

RANDALL INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ to agencja nieruchomości z siedzibą w ul. Solec 18/20 Warszawa. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

23Aktywne ogłoszenia
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Agenci RANDALL INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Aktywne ogłoszenia RANDALL INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Mokotów  · Warszawa · Mazowieckie

    19 846 zł / m²

    ulica Wiktorska 35

    1 050 000 zł

    Do remontu

    52.91 m²
    2 pokoje
    2 piętro
  • Radzymin  · Radzymin · Mazowieckie

    9474 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    57 m²
    3 pokoje
    2 piętro
    2006 rok
  • Bielany  · Warszawa · Mazowieckie

    13 699 zł / m²

    ulica Klaudyny 32

    1 189 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    86.8 m²
    4 pokoje
    4 piętro
    1979 rok
  • Wawer  · Warszawa · Mazowieckie

    11 567 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    68.3 m²
    3 pokoje
    1 piętro
  • Józefosław  · Józefosław · Mazowieckie

    14 115 zł / m²

    Grzybowa 15

    1 180 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    83.6 m²
    4 pokoje
    1 piętro
    2018 rok
  • Ochota  · Warszawa · Mazowieckie

    16 435 zł / m²

    ulica Włodarzewska 57

    1 850 000 zł

    Do odświeżenia

    112.57 m²
    4 pokoje
    3 piętro
    1999 rok
  • Piastów  · Piastów · Mazowieckie

    5997 zł / m²

    Orła Białego 7

    1 895 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    316 m²
    6 pokoi
    1998 rok
  • Wawer  · Warszawa · Mazowieckie

    6977 zł / m²

    ulica Filmowa 44

    2 930 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    420 m²
    6 pokoi
    1985 rok
  • Żoliborz  · Warszawa · Mazowieckie

    28 119 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    39.12 m²
    2 pokoje
    1 piętro
    2019 rok
  • Żoliborz  · Warszawa · Mazowieckie

    24 552 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    36.25 m²
    2 pokoje
    2 piętro
    2016 rok

RANDALL INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dodaj pierwszą opinię

Inne agencje w okolicy