Patryk Parczewski

Agencja RANDALL INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Skontaktuj się z agentem
 ()

O mnie

Patryk Krystian Parczewski jest doświadczonym specjalistą na rynku nieruchomości, który z pasją pomaga klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Od lat działa w branży, zapewniając profesjonalne i kompleksowe wsparcie.

Aktywne ogłoszenia Patryk Parczewski

  • Praga-Południe  · Warszawa · Mazowieckie

    17 908 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    42.44 m²
    2 pokoje
    1 piętro
    2018 rok
  • Mokotów  · Warszawa · Mazowieckie

    19 846 zł / m²

    ulica Wiktorska 35

    1 050 000 zł

    Do remontu

    52.91 m²
    2 pokoje
    2 piętro
  • Piastów  · Piastów · Mazowieckie

    5997 zł / m²

    Stanisława Staszica 8

    1 895 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    316 m²
    6 pokoi
    1998 rok