Agency logo

DANAX Nieruchomości

Kalwaryjska 51/5, Kraków

Skontaktuj się z agencją
5/5

O agencji

DANAX – Agencja Nieruchomości z ponad 30-letnią tradycją i nowoczesnym podejściem do sprzedaży. Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy łączą wieloletnią praktykę, wysoką skuteczność oraz wykorzystanie najnowszych technologii, aby każda transakcja przebiegała szybko, bezpiecznie i z najlepszym efektem dla klienta. Naszą przewagę budują konkretni eksperci: profesjonalny fotograf, specjaliści od wizualizacji nieruchomości i marketingu social media oraz doświadczony doradca kredytowy. W DANAX stawiamy na jakość, rzetelność i pełne zaangażowanie. Jeśli szukasz agencji, która łączy doświadczenie z nowoczesnym marketingiem i realną skutecznością – DANAX to najlepszy wybór.

64Aktywne ogłoszenia
171Transakcji
166Opinii

Opinie

  • Wojciech Gawel
    5/5

    Z pełnym przekonaniem polecam współpracę z panią Krystyną Krzesińską. Pani Krystyna była naszym agentem podczas sprzedaży mieszkania w Krakowie i przeprowadziła nas przez cały proces wzorowo. Wyróżnia ją ogromny profesjonalizm, dostępność oraz świetny przepływ informacji na każdym etapie transakcji. Czuliśmy się bardzo bezpiecznie i komfortowo, mając pewność, że wszystko jest pod pełną kontrolą. Współpraca z panią Krystyną to czysta przyjemność i zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka rzetelnego wsparcia na rynku nieruchomości!

  • Eryk Zalejski
    5/5

    Współpraca z Panem Tomaszem Trochą to czysta przyjemność. To najlepszy agent nieruchomości jakiego poznałem - niezwykle profesjonalny, kompetentny i przede wszystkim uczciwy. Zajął się całą sprawą od A do Z, dbając o każdy najdrobniejszy szczegół. Zdecydowanie polecam w 100 procentach!

  • Gabriel Korbiel
    5/5

    Profesjonalna współpraca, polecam!

Agenci DANAX Nieruchomości

Aktywne ogłoszenia DANAX Nieruchomości

  • Dzielnica XI Podgórze Duchackie  · Kraków · Małopolskie

    12 991 zł / m²

    Turniejowa 73

    569 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    43.8 m²
    2 pokoje
    parter
    1995 rok
  • Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim  · Kraków · Małopolskie

    11 778 zł / m²

    Leonida Teligi 14

    550 000 zł

    Do remontu

    46.7 m²
    3 pokoje
    4 piętro
    1975 rok
  • Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim  · Kraków · Małopolskie

    11 778 zł / m²

    Leonida Teligi 14

    550 000 zł

    Do remontu

    46.7 m²
    3 pokoje
    4 piętro
    1975 rok
  • Wieliczka  · Wieliczka · Małopolskie

    13 796 zł / m²

    Winnicka 63

    1 290 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    93.51 m²
    3 pokoje
    parter
    2018 rok
  • Dzielnica III Prądnik Czerwony  · Kraków · Małopolskie

    13 640 zł / m²

    Bosaków 24

    389 000 zł

    Do odświeżenia

    28.52 m²
    1 pokój
    5 piętro
    1965 rok
  • Mników  · Mników · Małopolskie

    8795 zł / m²

    98

    1 495 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    170 m²
    5 pokoi
  • Osieczany  · Osieczany · Małopolskie

    4800 zł / m²

    585

    360 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    75 m²
    2 pokoje
  • Dzielnica XV Mistrzejowice  · Kraków · Małopolskie

    13 423 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    55.8 m²
    4 pokoje
    1 piętro
    1974 rok
  • Dzielnica I Stare Miasto  · Kraków · Małopolskie

    27 273 zł / m²

    Szewska 11

    4 800 000 zł

    Do odświeżenia

    176 m²
    3 pokoje
    1 piętro
    1833 rok
  • ZIELONKI  · ZIELONKI · Małopolskie

    13 149 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    49.36 m²
    2 pokoje
    1 piętro
    2015 rok

Opinie 166

  • Wojciech Gawel
    5/5

5 dni temu
    Opinia z Google
  • Eryk Zalejski
    5/5

około miesiąc temu
    Opinia z Google
  • Gabriel Korbiel
    5/5

    Profesjonalna współpraca, polecam!

    około miesiąc temu
    Opinia z Google
  • Mateusz Mateo
    5/5

    Bardzo dobra współpraca z Panem Tomkiem.Mimo bardzo dużych odległości wszystkie informacje przekazywane były na bieżąco. Pan Tomasz to profesjonalista niebojący się wyzwań.

    około miesiąc temu