Agency logo

UNI ESTATES Sp. z o.o

Karmelicka 30/4, Kraków

Skontaktuj się z agencją
5/5

O agencji

UNI ESTATES to nowoczesna agencja nieruchomości działająca na polskim rynku, specjalizująca się w kompleksowej obsłudze transakcji kupna, sprzedaży oraz wynajmu. Firma wyróżnia się wysoką oceną klientów (4,9/5 w Google, ponad 500 opinii) oraz licznymi zrealizowanymi transakcjami. Główne obszary działalności: Sprzedaż i wynajem nieruchomości: Skuteczne prowadzenie procesów zgodnie z ustalonym planem działania w miastach takich jak Kraków, Katowice, Warszawa oraz miejscowościach przyległych do tych miast. Zakup nieruchomości: Profesjonalne doradztwo i analiza ofert pod kątem potrzeb klienta. Zarządzanie najmem: Pełna obsługa nieruchomości przy najmach krótko- i długoterminowych, zapewniająca właścicielom stały dochód. Kluczowe informacje o firmie Zespół: Tworzony przez około 30 profesjonalnych agentów. Właścicielem biura jest Zbigniew Michalak, prawnik z doświadczeniem w branży nieruchomości. Osiągnięcia: Ponad 2000 zrealizowanych transakcji. W lipcu 2024 roku agencja otrzymała odznakę Lider Jakości PRO za wysoką jakość publikowanych ogłoszeń. Zasięg geograficzny: Biuro operuje głównie na terenie Małopolski, Śląska oraz w Warszawie.

93Aktywne ogłoszenia
38Transakcji
31Opinii

Opinie

  • TOMASZ
    5/5

    Szybko wręcz ekspresowo wszystko się odbyło. Pan Wiktor Czabara bardzo kontaktowy i profesjonalny. Teraz czekamy na efekty tej współpracy. Z pewnością jednak mogę polecić usługi tej firmy jak i Pana Wiktora.

  • whyxdj
    5/5

    Biuro nieruchomości godne polecenia. Wszystko załatwione sprawnie, rzetelnie i przejrzyście, bez żadnych kruczków etc. Również podziękowania dla Pana Wiktora Czabary, za fachową obsługę i pełną pomoc przy wypełnianiu formalności. Każdy kto szuka mieszkania/domu na wynajem/kupno/sprzedaż z pewnością poczuje się profesjonalnie potraktowany. Oby więcej takich ludzi i firm na polskim rynku.

  • Daniel Groń
    5/5

    Współpraca z Panem Wiktorem przebiegła bardzo sprawnie i profesjonalnie. Cały proces transakcji został przeprowadzony szybko i bezproblemowo, z pełnym zaangażowaniem na każdym etapie. Dobry kontakt, konkretne podejście i skuteczność. Zdecydowanie polecam.

Agenci UNI ESTATES Sp. z o.o

Aktywne ogłoszenia UNI ESTATES Sp. z o.o

  • Dzielnica XIII Podgórze  · Kraków · Małopolskie

    22 036 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    78.51 m²
    3 pokoje
    5 piętro
    2023 rok
  • Dzielnica XIII Podgórze  · Kraków · Małopolskie

    19 300 zł / m²

    Przewóz 18

    749 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    38.81 m²
    2 pokoje
    4 piętro
    2021 rok
  • Dzielnica IV Prądnik Biały  · Kraków · Małopolskie

    16 448 zł / m²

    Gryczana 16

    1 099 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    66.82 m²
    3 pokoje
    parter
    2023 rok
  • Dzielnica XI Podgórze Duchackie  · Kraków · Małopolskie

    21 794 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    13.72 m²
    1 pokój
    parter
    2017 rok
  • Dzielnica II Grzegórzki  · Kraków · Małopolskie

    16 613 zł / m²

    Do odświeżenia

    37.26 m²
    2 pokoje
    parter
    1980 rok
  • Osiedle Tysiąclecia  · Katowice · Śląskie

    9608 zł / m²

    Piastów 22

    269 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    28 m²
    1 pokój
    3 piętro
    1970 rok
  • Śródmieście  · Katowice · Śląskie

    11 048 zł / m²

    Barbary 7

    829 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    75.04 m²
    3 pokoje
    1 piętro
  • Pyskowice  · Pyskowice · Śląskie

    6940 zł / m²

    Dąbrowskiego 3

    449 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    64.7 m²
    3 pokoje
    3 piętro
    1965 rok
  • Kietrz  · Kietrz · Opolskie

    4811 zł / m²

    Głubczycka 20

    279 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    58 m²
    2 pokoje
    parter
    1938 rok
  • Dzielnica VIII Dębniki  · Kraków · Małopolskie

    8110 zł / m²

    Kolista 20

    1 690 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    208.4 m²
    5 pokoi
    1961 rok

Ostatnio sprzedane nieruchomości 

    Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim  · Kraków · Małopolskie

    Jana Kiepury 14

    200 000 zł13 072 zł / m²09.04.2026
    15.3 m²
    1 pokój
    2 piętro
    1971 rok

    Dzielnica IV Prądnik Biały  · Kraków · Małopolskie

    Dożynkowa 35

    850 000 zł10 507 zł / m²09.04.2026
    80.9 m²
    4 pokoje
    parter
    1980 rok

    Zakrzów  · Zakrzów · Małopolskie

    Zakrzów 414

    1 710 000 zł6333 zł / m²09.04.2026
    270 m²
    7 pokoi
    1 piętro
    2017 rok

    Dzielnica IV Prądnik Biały  · Kraków · Małopolskie

    Józefa Wybickiego 14

    500 000 zł16 667 zł / m²09.04.2026
    30 m²
    1 pokój
    5 piętro
    1974 rok

    Dzielnica VIII Dębniki  · Kraków · Małopolskie

    ulica komuny paryskiej 54

    1 699 000 zł10 419 zł / m²09.04.2026
    163.06 m²
    5 pokoi
    1 piętro
    1990 rok

    Dzielnica I Stare Miasto  · Kraków · Małopolskie

    Łobzowska 22

    1 395 000 zł21 462 zł / m²08.04.2026
    65 m²
    3 pokoje
    6 piętro
    2014 rok

Opinie 31

  • TOMASZ
    5/5

7 dni temu
    Opinia z Google
  • whyxdj
    5/5