Doradca Rynku Nieruchomości Jarosław Kantor

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

Doradca Rynku Nieruchomości Jarosław Kantor to agencja nieruchomości z siedzibą w Tadeusza Rejtana 4/23 Poznań. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

16Aktywnych ogłoszeń
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Aktywne ogłoszenia Doradca Rynku Nieruchomości Jarosław Kantor

  • Rumianek  · Rumianek · Wielkopolskie

    10 708 zł / m²

    Szkolna 17

    1 075 000 zł

    Do odświeżenia

    100.4 m²
    4 pokoje
    2012 rok
  • Lusówko  · Lusówko · Wielkopolskie

    5284 zł / m²

    Bursztynowa 22

    988 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    187 m²
    6 pokoi
  • Jeżyce  · Poznań · Wielkopolskie

    10 711 zł / m²

    Do remontu

    54.9 m²
    2 pokoje
    3 piętro
    1964 rok
  • Nowe Winogrady Północ  · Poznań · Wielkopolskie

    12 375 zł / m²

    Zwycięstwa 19

    396 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    32 m²
    1 pokój
    parter
    1985 rok
  • Stare Winogrady  · Poznań · Wielkopolskie

    11 933 zł / m²

    Słowiańska 38

    457 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    38.3 m²
    1 pokój
    4 piętro
    1995 rok
  • Wojnówko  · Wojnówko · Wielkopolskie

    3834 zł / m²

    Rumcajsa 2

    460 000 zł

    Do odświeżenia

    120 m²
    5 pokoi
    1986 rok
  • Skoki  · Skoki · Wielkopolskie

    7953 zł / m²

    Rakojedzka 61

    1 670 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    210 m²
    5 pokoi
    2003 rok
  • Starnice  · Starnice · Pomorskie

    6622 zł / m²

    11

    490 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    74 m²
    2 pokoje
    parter
    1900 rok
  • Baranowo  · Baranowo · Wielkopolskie

    15 221 zł / m²

    Błękitna 7

    2 070 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    136 m²
    5 pokoi
    2019 rok
  • Świerczewo  · Poznań · Wielkopolskie

    5159 zł / m²

    Grzybowa 20

    697 000 zł

    Do odświeżenia

    135.11 m²
    4 pokoje
    parter
    1975 rok

Doradca Rynku Nieruchomości Jarosław Kantor

Dodaj pierwszą opinię

Inne agencje w okolicy