Agency logo

Beinvest Nieruchomości

Grunwaldzka 224B/9, Poznań

Skontaktuj się z agencją
5/5

O agencji

Beinvest Nieruchomości to agencja nieruchomości z siedzibą w ul. Piątkowska 112B/U3 Poznań. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

8Aktywnych ogłoszeń
85Transakcji
124Opinie

Opinie

  • Wiktoria Woźniak
    5/5

    Świetny kontakt na każdym etapie współpracy. Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Piękna sesja fotograficzna i świetnie przygotowana oferta mojej nieruchomosci. Dziękuję Pani Joannie za współpracę!

  • Marta Mikołajczak
    5/5

    Współpraca z biurem nieruchomości Beinvest w Poznaniu to była świetna decyzja. Pani Joanna jako agent nieruchomości wykazała się ogromnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Cały proces sprzedaży nieruchomości przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Zdecydowanie polecam to biuro nieruchomości każdemu, kto chce szybko i bez stresu sprzedać swoją nieruchomość.

  • Arkadiusz Winiarek
    5/5

    Bardzo polecam współprace z Panem Adamem przy sprzedaży mieszkania w Poznaniu. Fachowość, punktualność i szybki proces! Polecam tego agenta nieruchomości.

Agenci Beinvest Nieruchomości

Aktywne ogłoszenia Beinvest Nieruchomości

  • Winiary  · Poznań · Wielkopolskie

    10 990 zł / m²

    Do odświeżenia

    29.12 m²
    1 pokój
    6 piętro
    1978 rok
  • Ogrody  · Poznań · Wielkopolskie

    13 605 zł / m²

    Szamotulska 59

    619 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    45.5 m²
    2 pokoje
    parter
  • Oborniki  · Oborniki · Wielkopolskie

    9846 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    71 m²
    3 pokoje
    2009 rok
  • Połajewo  · Połajewo · Wielkopolskie

    4358 zł / m²

    Szkolna 27

    769 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    176.49 m²
    5 pokoi
    1980 rok
  • Krzyżowniki-Smochowice  · Poznań · Wielkopolskie

    6169 zł / m²

    Słupska 61

    1 499 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    243 m²
    7 pokoi
    1978 rok
  • Kiekrz  · Kiekrz · Wielkopolskie

    6250 zł / m²

    Poznańska 70

    1 375 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    220 m²
    6 pokoi
    2007 rok
  • Chyby  · Chyby · Wielkopolskie

    8513 zł / m²

    Różana 40

    2 499 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    293.57 m²
    5 pokoi
    2008 rok
  • Kiekrz  · Poznań · Wielkopolskie

    8673 zł / m²

    Koszalińska 45

    2 385 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    275 m²
    8 pokoi
    2012 rok

Ostatnio sprzedane nieruchomości 

    Grunwald Północ  · Poznań · Wielkopolskie

    Bułgarska 110

    510 000 zł10 559 zł / m²28.03.2026
    48.3 m²
    3 pokoje
    2 piętro
    1985 rok

    Piątkowo  · Poznań · Wielkopolskie

    Bolesława Chrobrego 21

    529 000 zł10 580 zł / m²28.03.2026
    50 m²
    2 pokoje
    4 piętro
    1985 rok

    Winiary  · Poznań · Wielkopolskie

    Piątkowska 127

    780 000 zł10 759 zł / m²20.02.2026
    72.5 m²
    3 pokoje
    1 piętro
    1995 rok

    Antoninek-Zieliniec-Kobylepole  · Poznań · Wielkopolskie

    Włodzimierza Majakowskiego 309A

    1 500 000 zł16 620 zł / m²01.02.2026
    90.25 m²
    4 pokoje
    2 piętro
    2014 rok

    Podolany  · Poznań · Wielkopolskie

    Strzeszyńska 67D

    680 000 zł10 385 zł / m²18.12.2025
    65.48 m²
    3 pokoje
    4 piętro
    2013 rok

    Starołęka-Minikowo-Marlewo  · Poznań · Wielkopolskie

    Lubartowska 8

    595 000 zł9472 zł / m²29.10.2025
    62.82 m²
    1197 m2
    2 pokoje
    2019 rok

Opinie 124

  • Wiktoria Woźniak
    5/5

około miesiąc temu
    Opinia z Google
  • Marta Mikołajczak
    5/5