HOMFI sp. z o.o.

Żółkiewskiego 17 a, 31-539 Kraków

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

HOMFI sp. z o.o. to agencja nieruchomości z siedzibą w Żółkiewskiego 17A, 31-539, Kraków, małopolskie. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość.

858Aktywnych ogłoszeń
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Agenci HOMFI sp. z o.o.

Aktywne ogłoszenia HOMFI sp. z o.o.

  • Ujeścisko-Łostowice  · Gdańsk · Pomorskie

    11 120 zł / m²

    Ciechanowska 1

    580 000 zł

    Do odświeżenia

    52.16 m²
    3 pokoje
    parter
    1990 rok
  • Klecina  · Wrocław · Dolnośląskie

    7000 zł / m²

    ul. Sezamkowa 49

    728 000 zł

    Do odświeżenia

    104 m²
    5 pokoi
    parter
    1920 rok
  • Polesie  · Łódź · Łódzkie

    6757 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    37 m²
    1 pokój
    3 piętro
    1910 rok
  • Radom  · Radom · Mazowieckie

    8875 zł / m²

    Broni 1

    429 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    48.34 m²
    2 pokoje
  • Dzielnica IV Prądnik Biały  · Kraków · Małopolskie

    16 910 zł / m²

    Stelmachów 58

    883 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    52.22 m²
    3 pokoje
    1 piętro
    2021 rok
  • Dzielnica VII Zwierzyniec  · Kraków · Małopolskie

    14 968 zł / m²

    Niezapominajek 5

    790 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    52.78 m²
    2 pokoje
    2 piętro
    2004 rok
  • Klecina  · Wrocław · Dolnośląskie

    7050 zł / m²

    ul. Sezamkowa 49

    399 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    56.6 m²
    3 pokoje
    1 piętro
    1920 rok
  • Przedmieście Oławskie  · Wrocław · Dolnośląskie

    19 590 zł / m²

    ul. Walońska 19

    620 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    31.65 m²
    1 pokój
    2 piętro
    2019 rok
  • Dzielnica IX Łagiewniki-Borek Fałęcki  · Kraków · Małopolskie

    17 861 zł / m²

    Aleksandra Fredry 6

    950 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    53.19 m²
    2 pokoje
    parter
    2022 rok
  • Targówek  · Warszawa · Mazowieckie

    13 626 zł / m²

    Do odświeżenia

    28.99 m²
    2 pokoje
    3 piętro

HOMFI sp. z o.o.

Żółkiewskiego 17 a

31-539 Kraków

Dodaj pierwszą opinię

Inne agencje w okolicy