PIOTR KOWAL PROPERTIES

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

PIOTR KOWAL PROPERTIES to agencja nieruchomości z siedzibą w - Kraków. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

1Aktywne ogłoszenie
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Aktywne ogłoszenia PIOTR KOWAL PROPERTIES

  • Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim  · Kraków · Małopolskie

    12 712 zł / m²

    ulica okólna 22

    669 000 zł

    Do odświeżenia

    52.63 m²
    3 pokoje
    2 piętro
    1975 rok

PIOTR KOWAL PROPERTIES

Dodaj pierwszą opinię

Inne agencje w okolicy