MDK Silesia Nieruchomości

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

MDK Silesia Nieruchomości to agencja nieruchomości z siedzibą w 1 Maja 88 Katowice. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

25Aktywnych ogłoszeń
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Aktywne ogłoszenia MDK Silesia Nieruchomości

  • Świętochłowice  · Świętochłowice · Śląskie

    6083 zł / m²

    Polna 78

    295 000 zł

    Do odświeżenia

    48.5 m²
    3 pokoje
    3 piętro
    1970 rok
  • Załęska Hałda-Brynów  · Katowice · Śląskie

    11 097 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    46.86 m²
    2 pokoje
    parter
    2010 rok
  • Mysłowice  · Mysłowice · Śląskie

    15 625 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    160 m²
    7 pokoi
    1978 rok
  • Piotrowice-Ochojec  · Katowice · Śląskie

    6413 zł / m²

    Adama Asnyka 3

    1 680 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    262 m²
    6 pokoi
    1974 rok
  • Dąbrówka Mała  · Katowice · Śląskie

    7810 zł / m²

    Wiertnicza 20

    499 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    63.9 m²
    3 pokoje
    4 piętro
    1985 rok
  • Ruda Śląska  · Ruda Śląska · Śląskie

    5637 zł / m²

    Plac Chopina 1

    339 000 zł

    Do odświeżenia

    60.14 m²
    3 pokoje
    2 piętro
    1970 rok
  • Piotrowice-Ochojec  · Katowice · Śląskie

    11 096 zł / m²

    Rzepakowa 4

    699 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    63 m²
    3 pokoje
    7 piętro
    2023 rok
  • Mysłowice  · Mysłowice · Śląskie

    6424 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    59 m²
    2 pokoje
    5 piętro
    1905 rok
  • Osiedle Witosa  · Katowice · Śląskie

    6768 zł / m²

    Obroki 67

    379 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    56 m²
    2 pokoje
    3 piętro
    1990 rok
  • Mysłowice  · Mysłowice · Śląskie

    7375 zł / m²

    Armii Krajowej 12

    250 000 zł

    Do odświeżenia

    33.9 m²
    2 pokoje
    3 piętro
    1960 rok

MDK Silesia Nieruchomości

Dodaj pierwszą opinię

Inne agencje w okolicy