Silver nieruchomości

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

Silver nieruchomości to agencja nieruchomości z siedzibą w Sienkiewicza 29 A Grodzisk Mazowiecki. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

35Aktywnych ogłoszeń
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Aktywne ogłoszenia Silver nieruchomości

  • Żyrardów  · Żyrardów · Mazowieckie

    8966 zł / m²

    Izy Zielińskiej 16

    520 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    58 m²
    2 pokoje
    4 piętro
  • Skórka  · Skórka · Łódzkie

    8966 zł / m²

    13

    520 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    58 m²
    2 pokoje
    4 piętro
  • Sochaczew  · Sochaczew · Mazowieckie

    7438 zł / m²

    1 Maja 21

    499 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    67.09 m²
    3 pokoje
    4 piętro
  • Brwinów  · Brwinów · Mazowieckie

    13 667 zł / m²

    Pszczelińska 3

    1 640 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    120 m²
    5 pokoi
    2019 rok
  • Skórka  · Skórka · Łódzkie

    9474 zł / m²

    13

    540 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    57 m²
    3 pokoje
  • Zaborów  · Zaborów · Mazowieckie

    7648 zł / m²

    Południowa 1

    520 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    68 m²
    2 pokoje
    parter
  • Tłuste  · Tłuste · Mazowieckie

    9327 zł / m²

    7

    485 000 zł

    Do odświeżenia

    52 m²
    3 pokoje
    parter
  • Sochaczew  · Sochaczew · Mazowieckie

    9164 zł / m²

    Warszawska 30

    449 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    49 m²
    3 pokoje
    2 piętro
  • Brwinów  · Brwinów · Mazowieckie

    11 469 zł / m²

    Rynek 26

    570 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    49.7 m²
    2 pokoje
    parter
    2010 rok
  • Osmolin  · Osmolin · Mazowieckie

    1706 zł / m²

    Rynek 15

    370 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    217 m²
    7 pokoi

Silver nieruchomości

Dodaj pierwszą opinię

Inne agencje w okolicy