Ceny mieszkań: Ignacego Krasickiego 5 Będzin

Będzin · Ignacego Krasickiego

5617 zł / m²

Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Będzin Ignacego Krasickiego 5

Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.0% od szacowanej ceny za m² na Ignacego Krasickiego, która wynosi 5 617 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 6.02% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Będzin, która wynosi 5 298 zł. Mieszkania na tej ulicy są droższe o 6.02% od szacowanej ceny za m² w Będzinie, która wynosi 5 298 zł.

Porównanie cen nieruchomości

Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Ignacego Krasickiego 5, Będzin:

Szczegóły budynku

Budynek
pod adresem Ignacego Krasickiego 5 znajduje się

w odległości 0.78km od centrum miasta (w linii prostej).

Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online

Wyceń swoje mieszkanie

Chcesz sprzedać mieszkanie w Będzinie pod adresem Ignacego Krasickiego 5?

Zgłoś swoje mieszkanie do SonarHome i otrzymaj bezpłatnie szczegółowy raport cenowy.
Szczegółowa analiza cenowa do każdego zgłoszenia.