Ceny mieszkań: Włodzimierza Majakowskiego 34 Bielsko-Biała

Bielsko-Biała · Włodzimierza Majakowskiego

8000 zł / m²

Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Bielsko-Biała Włodzimierza Majakowskiego 34

Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.0% od szacowanej ceny za m² na Włodzimierza Majakowskiego, która wynosi 8 000 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 2.84% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Bielsko-Biała, która wynosi 7 779 zł. Mieszkania na tej ulicy są droższe o 2.84% od szacowanej ceny za m² w Bielsku-Białej, która wynosi 7 779 zł.

Porównanie cen nieruchomości

Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Włodzimierza Majakowskiego 34, Bielsko-Biała:

Mieszkania w tym budynku

Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem Włodzimierza Majakowskiego 34, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.

2-pokojowe mieszkanie, Włodzimierza Majakowskiego 34

02.05.2026 · Do odświeżenia

351 673 zł7177 zł / m²
49 metrów
2 pokoje
1 piętro

Szczegóły budynku

Budynek
pod adresem Włodzimierza Majakowskiego 34 znajduje się

w odległości 1.96km od centrum miasta (w linii prostej).

Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online

Wyceń swoje mieszkanie

Chcesz sprzedać mieszkanie w Bielsku-Białej pod adresem Włodzimierza Majakowskiego 34?

Zgłoś swoje mieszkanie do SonarHome i otrzymaj bezpłatnie szczegółowy raport cenowy.
Szczegółowa analiza cenowa do każdego zgłoszenia.